Başkan Bahçeci: “Kırşehir’imiz örnek bir şehir haline geldi”

Başkan Bahçeci: “Kırşehir’imiz örnek bir şehir haline geldi”

10.09.2018

Kırşehir Belediyesi kaldırım düzenleme ve yol çalışmalarına cadde, sokaklarda ve orta refüjlerde devam ediyor. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Kırşehir Belediyesi olarak amacımız en güzel hizmetleri Kırşehir’imizle ve insanımızla buluşturmak. Bu amaçla mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmaktayız. İnşallah bugünümüz dünden, yarınımızda bugünden daha iyi olacaktır. Milletimize hizmet etmek için bu görevlerdeyiz. Hizmet bayrağını en üst seviyelere […]

Kırşehir Belediyesi kaldırım düzenleme ve yol çalışmalarına cadde, sokaklarda ve orta refüjlerde devam ediyor.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Kırşehir Belediyesi olarak amacımız en güzel hizmetleri Kırşehir’imizle ve insanımızla buluşturmak. Bu amaçla mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmaktayız. İnşallah bugünümüz dünden, yarınımızda bugünden daha iyi olacaktır. Milletimize hizmet etmek için bu görevlerdeyiz. Hizmet bayrağını en üst seviyelere çıkararak Kırşehir’imizi Türkiye’nin önde gelen marka şehirlerinden biri haline getireceğiz. Kırşehir halkına daha iyi bir hizmet için özverili bir şekilde çalışan ekipler, ana arterler başta olmak üzere şehrin dört bir yanındaki cadde ve sokaklarda bulunan kavşak, kaldırım ve yollarda bakım-onarım ve yenileme ile asfalt kaplama çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Şehirleşmenin en önemli ayağının yollar olduğunu vurgulayan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci parke çalışmalarına önem verdiklerini belirterek yapılan çalışmaların Kırşehir’i daha çağdaş ve güzel bir görünüm kazandırılacağını belirtti. Hizmetlerinin vatandaşların talepleri doğrultusunda yapıldığını belirten Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “Halkımızla birlikte onlardan aldığımız güçle daha birçok başarılı çalışmaya imza atacağız” dedi.
Daha modern ve kullanışlı yollar için çalışmalarını sürdüren Kırşehir Belediyesi tüm ekipleriyle çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bir yandan ana yollara açılırken, diğer yandan mahallelerde kilitli parke çalışmaları ve sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor. Yapılan planlamalar doğrultusunda ulaşımı rahatlatmak ve güvenli hale getirmek için altyapı çalışmaları tamamlanan sokaklar kent kimliğine yakışır hale getiriliyor.
Belediye Fen işleri Müdürlüğü yol bakım ve onarım ekipleri ana arterler başta olmak üzere cadde ve sokaklarda çalışmalar yapıyor diyen Başkan Bahçeci, “Alt yapı çalışmaları sebebi ile aşınan ve bozulan caddelerde tamirat işlemleri sürüyor. Ana caddelerde sıcak asfalt serimi yapılırken ara sokaklarda oluşan hasarlı bölgeler ise kilitli parke yapılıyor. Belediyemiz ekipleri belirlenen program dahilinde yol bakım ve onarım çalışmalarına ilçe genelinde devam edecek” dedi.
Belediye hizmetlerini insan odaklı çalışma prensibi ile sürdürdüklerini belirten Başkan Bahçeci “Şehrimizde yaptığımız her çalışma insan hayatını ön plana çıkaran ve şehrimizin değerini arttırmaya yönelik çalışmalardır. Kırşehir’i yaşanabilir ve modern bir kent olarak gelecek nesillere teslim etmek bizim asli görevimiz ve bunun içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .