Başkan Bahçeci: “Kırşehir’e daha neler yapabiliriz için çalışıyoruz”

Başkan Bahçeci: “Kırşehir’e daha neler yapabiliriz için çalışıyoruz”

30.10.2018

Bahçeci: “Yaptığımız her işi iyi yapmak, vatanımıza ve Kırşehir’e olan sevgimizdendir” Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 10 yıllık görev süresinde yaptığı proje ve hizmetlerle, Türkiye’nin izlediği bir belediye olduklarını ifade etti. Kırşehir’in yaşam kalitesini sürekli artırırken, kurumsal olarak da kendilerini geliştirdiklerini ve geliştirmeye devam edeceklerini belirten Başkan Bahçeci, “Kırşehir Belediyesi olarak yerel yönetimlerde çıtamızı yükselttik. […]

Bahçeci: “Yaptığımız her işi iyi yapmak, vatanımıza ve Kırşehir’e olan sevgimizdendir”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 10 yıllık görev süresinde yaptığı proje ve hizmetlerle, Türkiye’nin izlediği bir belediye olduklarını ifade etti.
Kırşehir’in yaşam kalitesini sürekli artırırken, kurumsal olarak da kendilerini geliştirdiklerini ve geliştirmeye devam edeceklerini belirten Başkan Bahçeci, “Kırşehir Belediyesi olarak yerel yönetimlerde çıtamızı yükselttik. Çalışanlarımızda mahalle muhtarlarımız, teşkilat mensuplarımız ve en önemlisi hemşerilerimizle güzel bir sinerji yakaladık. Hemşerilerimizin yönetime katılmaları ve fikirleriyle bize yol göstermelerini önemsedik” dedi.
Kırşehir’de halkın yaşam kalitesini arttıracak dokunuşlar yaptıklarına dikkati çeken Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, şöyle devam etti:
“Farklı programlarla hemşerilerimizin hep yanında ve içinde olduk, sağ olsunlar onlarda bizi kendilerinden gördüler. Başarımızın temelinde hemşerilerimizle olan ikili iyi ilişkilerimiz var. Elbette işimizi severek yapıyoruz. Kırşehir Belediyesi olarak iyi bir ekiple hizmet ediyoruz. Tüm çalışanlarımız hizmete odaklanmış durumda. Her yeni gün, daha neler yapabiliriz diye sorgulayan bir ekiple çalışıyoruz. En önemlisi tüm ekibimiz işini severek yapıyor. Bu şehre ve şehrin insanına hizmet etmenin huzurunu yaşıyoruz. Şehirler yaşam devam ettiği sürece canlıdır. Şehirlerin eksiklikleri her geçen gün değişir. Önemli olan bu değişime ayak uydurabilmek ve değişime göre hizmet planlamasını geliştirebilmektir. Biz bu gelişimi takip ediyoruz ve ayak uyduruyoruz. Her mahalleye göre öncelikli ihtiyaç olan hizmeti tespit ediyoruz ve ona göre planlama yapıyoruz. Bir hemşehrimizi sosyal tesislerimizden faydalandırabilir miyiz? Bir vatandaşımıza daha ulaşabilir miyiz? Bu soruları kendimize soruyoruz. Aile Yaşam Merkezimizde, Gençlik Merkezinde, Mahalle konaklarında açtığımız çeşitli dallardaki kurslarla şimdiye kadar birçok vatandaşımız yararlandı. Bundan dolayı Allah’a şükrediyorum. Yaşam kalitesini artıracak dokunuşlar yapıyoruz. Temel belediyecilik hizmetlerini yaparken, prestij yatırımlar, sosyal mekanlar ve halkın yaşam kalitesini artıracak dokunuşlar yapabilmek önemlidir. Bu gün geldiğimiz noktada Kırşehir Belediyemizin bu konuda da farkını ortaya koyduğunu görmekteyiz. işi iyi yapmak vatan ve Kırşehir sevgimizdendir. İşimizi en iyi şekilde yapmalıyız, sadece şehrimiz için değil, ülkemiz için bunu yapmalıyız .Ülke olarak yaşadığımız coğrafyada her geçen gün yeni gelişmeler yaşanıyor. Ülkemize ve milletimize daha büyük görevler düşüyor. Bizler sadece kendi işimizi daha iyi yapmak için değil, ülkemiz için gayret göstermeliyiz. Güçlü Türkiye yolunda üzerimize düşeni yapmalıyız. Kaliteli hizmet üretmek, güçlü Türkiye’ye destek olmaktır. İşi iyi yapmak, vatanımıza ve Kırşehir’e olan sevgimizdendir.” (HABER MLERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .