BAŞKAN BAHÇECİ, HİZMETLERİNİ ANLATIYOR

BAŞKAN BAHÇECİ, HİZMETLERİNİ ANLATIYOR

13.03.2015

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, göreve geldiği 2009 yılından 2015 yılına kadar Kırşehir’e hizmet adına yaptığı projeleri Belediye Meclis üyeleri ve muhtarlara anlattı Yaklaşık 1500 kişiye yapılacak olan sunum, Belediye Kırşehir Evinde ilk gün Belediye Meclis Üyeleri ve ikinci gün muhtar ve azalarla yapıldı. Faaliyet sunumlarına ilişkin toplantıları her yıl şehrimizin her kesimindeki insanlara anlatmak […]

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, göreve geldiği 2009 yılından 2015 yılına kadar Kırşehir’e hizmet adına yaptığı projeleri Belediye Meclis üyeleri ve muhtarlara anlattı

Yaklaşık 1500 kişiye yapılacak olan sunum, Belediye Kırşehir Evinde ilk gün Belediye Meclis Üyeleri ve ikinci gün muhtar ve azalarla yapıldı.
Faaliyet sunumlarına ilişkin toplantıları her yıl şehrimizin her kesimindeki insanlara anlatmak için yaptıklarını belirten Başkan Bahçeci; 5 yıldır yaptığı sunumlara bu yıl da devam ettiğini ve 2 ay boyunca çeşitli kademelerde yaptıkları hizmetleri anlatacağını söyleyerek, şunları kaydetti:

4 copy
“Hepimizin ortak amacı bu şehre hizmet etmek ve Kırşehir’de hizmet çıtasını en üst seviyelere çıkaracak hizmetler vermek. Biz 2009 yılında göreve geldiğimizde ilk olarak bu şehrin var olan sorunlarını çözmeye çalıştık. Şehrimizin sorunlarını çözüme kavuşturduktan sonra şehrimizi Anadolu’nun en yaşanabilir şehri yapmak için her alanda proje ürettik. Yaptığımız her proje; şehrin değişen, gelişen, yenilenen yüzüne ayna tuttu. Ve Kırşehir artık Anadolu’nun parlayan yıldızı oldu. Sosyal, kültürel, çevre, trafik ve temizlik alanlarında Kırşehir’de büyük ve önemli adımlar attık. Biz Kırşehir’in makûs talihini değiştirdik. Yaptığımız dev projelerle Kırşehir artık geleceğine koşuyor.
“Kırşehir yıllarca çekişmeler ve dedikodularla uğraşmaktan ilerleyemedi. Bizler kişilerle uğraşmak yerine, projelerimize odaklandık. Kırşehir’de hiç bir kesimi ayırt etmeden onları kucaklayarak projelerimizi hayata geçirdik. İşte bu azimle ve aşkla çalışarak Kırşehir’imizi geleceğe hazırlayacak projeleri sizler için hayata geçirdik. Altyapıdan üst yapıya, yollarından parklarına kadar 700 yıldır yapılamayan Ahi Evran-ı Veli Külliyesine kadar Kırşehir’in bütün ihtiyaçlarını yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. 5 yılda 290 milyon TL’lik yatırımla Kırşehir’in çehresini değiştirdik.
“Kırşehir’i geleceğe hazırlayacak yeni projelerimizle inşallah Kırşehir Türkiye’nin en güzel, en yaşanabilir şehirlerinden birisi olacak.
Yaptığımız bu faaliyet sunum toplantıları bizler için çok önemli. Sizlerin fikirlerinize çok önem veriyoruz. Ortak akılla yapılan işlerin çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Sizlerin görüş ve önerilerini kaydediyoruz ve yapacağımız diğer işlerde uyguluyoruz. Önümüzde yine bir seçim var. Bizim amacımız birlik ve beraberlik içerisinde bu seçimi güzel bir şekilde geçirmek. İnşallah her seçim dönemi olduğu gibi bu seçim dönemi de kardeşlik içinde geçer.”
MUHTARLARA LAPTOP
Muhtar ve azalarda yaptığı sunum toplantısında muhtarlara önceden verdiği sözü tutan Başkan Bahçeci, her mahalle muhtarına laptop hediye etti.
Burada konuşma yapan Bağbaşı Muhtarı Dursun Şahbaz, “Sayın Başkanımız uzun yıllardır Kırşehir’e güzel hizmetler vermektedir. Ben şahsım adına çok mutluyum. Bize verdiği laptop sayesinde hizmetlerimizi daha hızlı yapacağız. Kendisine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .