BAŞKAN BAHÇECİ: “HER ESERİN ALTINDA HALKIMIZIN İMZASI VAR”

BAŞKAN BAHÇECİ: “HER ESERİN ALTINDA HALKIMIZIN İMZASI VAR”

04.11.2018

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci , “Kırşehir’imizin her köşesinde, her mahallesindeki hizmetlerimizin, yaptığımız çalışmaların, gerçekleştirdiğimiz projelerin fikir kaynağı ve çıkış noktası da halkımızın imzası var” dedi. Yaptıkları hizmet ve çalışmalarla Kırşehir’i geleceğe hazırladıklarını ifade eden Belediye Başkanı Bahçeci, mahalle ve ev toplantılarına devam ediyor. Kırşehir’in 15 mahallesinde yaşayan herkesle aile gibi olduklarını ifade eden Başkan […]

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci , “Kırşehir’imizin her köşesinde, her mahallesindeki hizmetlerimizin, yaptığımız çalışmaların, gerçekleştirdiğimiz projelerin fikir kaynağı ve çıkış noktası da halkımızın imzası var” dedi.
Yaptıkları hizmet ve çalışmalarla Kırşehir’i geleceğe hazırladıklarını ifade eden Belediye Başkanı Bahçeci, mahalle ve ev toplantılarına devam ediyor.
Kırşehir’in 15 mahallesinde yaşayan herkesle aile gibi olduklarını ifade eden Başkan Bahçeci, şunları söyledi:
“Kırşehir’imizin asıl sahibi vatandaşlarımızın talepleri görüşleri bizler için çok önemlidir. Vatandaşlarımızın taleplerini, sorunlarını bir bir dinleyerek birlikte çözüm yolları üretmeye çalışıyoruz. Bu hizmet yükünü büyük bir heyecanla yüklendiğimizde belirlediğimiz çizgimizden hiç şaşmadık. Bizler halkından soyutlanmış başına buyruk, programsız ve düzensiz çalışma şekline karşıyız. Her konuda vatandaşlarımız ile birlikte istişareler, görüşmeler, fikir alış verişleri ve ortak akıl çerçevesinde hareket ederek herkes tarafından benimsenen kabul gören hizmetleri ortaya koyuyoruz. Başarının sırrının gücümüzün kaynağı vatandaşlarımız olduğunu çok iyi biliyoruz.
“KIRŞEHİR’İMİZİN 14 MAHALLESİNDE YAŞAYAN HERKES İLE BİR AİLE GİBİ OLDUK.”
Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar halkımız ile bağını hiçbir zaman koparmadık. Kırşehir’imizin 14 mahallesinde yaşayan yediden yetmişe kadın erkek herkes ile bir aileymiş gibi olduk. Bu ailenin tüm fertlerinin en iyi şartlarda hayatını sürdürmesi için mesai kavramı gözetmeksizin çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz. Rabb’im bizleri utandırmasın. Birlik beraberlik içerisinde nice güzel hizmetleri, projeleri vatandaşlarımız ile birlikte hayata geçirip yine birlikte açılışlarını yapıp kullanmayı nasip etsin.”
Kırşehir’deki başarılarının toplumla birlikte hareket etmelerinden kaynaklandığına dikkat çeken Başkan Yaşar Bahçeci, sözlerini şöyle tamamladı:
“Biz belediyeciliği sadece altyapı, üstyapı, yeşil alan olarak algılamıyoruz, şehri bir bütün olarak algılıyoruz. Şehrin yaşamı, ekonomisi, eğitimi, kültürel faaliyetleri, tarihi dokusu, sporu vb. her şeyi bir bütün halinde değerlendiriyoruz. Şehrin eksiği ne ise onu yapıyoruz. Bir belediye başkanının yılmadan o şehir için çalışması, projeler yapması ve ekibiyle beraber o projelerin başında olması gerekir. Biz de bu felsefe ile çalışıyoruz. Bugüne kadar pek çok şeyi başardık, eksik yönlerimizi de tamamlama faaliyetleri içerisindeyiz. Başarımız, toplumla birlikte hareket etmemizden kaynaklanıyor. Halk da bunu hissediyor. Biz “birlikte başarıyoruz” diyoruz ama hakikaten birlikte başarıyoruz. Onların onayı olmazsa bir yerde tıkanırsınız. Biz halkımızın onayıyla birlikte bu şehri geleceğe taşıyoruz. 9,5 yılı aşkın bir süredir çok tempolu çalışıyoruz. Şehri de bu ruha alıştırdığımız için bu çalışmalarımız şehir tarafından da görülüyor, kabul ediliyor ve onların da desteğini alıyoruz.”
GÜÇLÜ BİR ALTYAPI KURMADAN GELECEĞE HAZIR OLAMAZDIK.
“Kırşehir’imiz büyüyor ve gelişiyor. Bu büyümeyi sağlam adımlarla gerçekleştirmek için şehrin en öncelikli meselelerinden başladık. Öncelikli konular arasında da altyapı çalışmaları geliyor. Çünkü biz şehrimizi geleceğe hazırlıyoruz ve güçlü bir altyapı kurmadan geleceğe hazır olamazdık. Alt yapısını tamamını yeniledik. İşte bu yüzden Kırşehir’in 40 yıllık içme suyu sorunu olmayacak. Şehrimizin içme suyu sorununu kökten çözüme kavuşturduk. Ülkemiz zor günlerden geçiyor. Bu zor günleri hep birlikte atlatarak tüm cihana bir kez daha gücümüzü göstereceğiz. Rabim birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenler fırsat vermesin.” (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .