Başkan Bahçeci: “Halka yakın olmak bizim en büyük zenginliğimiz”

Başkan Bahçeci: “Halka yakın olmak bizim en büyük zenginliğimiz”

21.10.2018

Bahçeci: “Kırşehir’i yaşanabilir bir şehir yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bundan sonraki süreç içinde hizmetlerimiz hız kesmeden devam edecektir” Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci çeşitli programlar ve düzenlediği ziyaretlerle halkın içinde olmaya devam ediyor. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, yoğun çalışma temposundan fırsat buldukça halkın içinde olarak yaptığı ziyaretlerde belediyenin yaptığı çalışmaları inceleyip halkın sıkıntılarını […]

Bahçeci: “Kırşehir’i yaşanabilir bir şehir yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz.
Bundan sonraki süreç içinde hizmetlerimiz hız kesmeden devam edecektir”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci çeşitli programlar ve düzenlediği ziyaretlerle halkın içinde olmaya devam ediyor.
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, yoğun çalışma temposundan fırsat buldukça halkın içinde olarak yaptığı ziyaretlerde belediyenin yaptığı çalışmaları inceleyip halkın sıkıntılarını dinliyor, taleplerini alıyor.
Çarşıda esnaflarımızı ziyaret ettiklerini belirten Başkan Bahçeci, hem belediye hizmetleri hakkında konuşup düşüncelerini öğrendik, hem de şehrimiz hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Çarşıyı gezerken karşılaştığımız herkesle de sohbet etme imkânımız oluyor, halka yakın olmak bizim en büyük zenginliğimiz.
Yoğun bir tempo ile çalışan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir’e yapılan hizmetlerin yanı sıra halkın istek ve görüşlerini almak için de sık sık esnaf ve vatandaş ziyaretleri düzenliyor. Yaptığı ziyaretlerde belediyenin hizmetlerini ve çalışma programını anlatan Bahçeci vatandaşın isteklerini tek tek uğrayarak dinliyor, daha önce aldığı taleplerin yerine getirilip getirilmediğini de denetliyor.
Başkan Bahçeci esnaf ziyaretleri esnasında alışveriş yapan vatandaşlarla, sokaklardaki gençler ve çocuklarla da sohbet etmeyi ihmal etmiyor. Başkan Bahçeci, en son düzenlediği esnaf ziyareti programı çerçevesinde Cacabey Meydanı Civarı boyunca bulunan market, bakkal, manav, kahvehane ve diğer işyerleri ziyaret etti.
İnsan odaklı hizmet ürettiklerini belirten Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Her şey vatandaşımızın yaşamını kolaylaştırmak için. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz. Üretmiş olduğumuz projeler ve yapmış olduğumuz hizmetlerle Kırşehir’e yapılmayan hizmetleri getirdik. Hemşerilerimizin günlük hayatını kolaylaştırmak adına düzenlemeler yaptık. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Kırşehir’i yaşanabilir bir şehir yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bundan sonraki süreç içinde hizmetlerimiz hız kesmeden devam edecektir” dedi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .