Başkan Bahçeci, Hacı Başkan’a bisiklet kursu verecek!

Başkan Bahçeci, Hacı Başkan’a bisiklet kursu verecek!

19.09.2018

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci dün Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde düzenlenen Tarım, Hayvancılık ve Teknoloji Fuarı’nın açılışında yaptığı konuşmada Kırşehir halkını, esnafını bisiklet sürmeye davet ederken, bisiklet sürme konusunda hoca tuttuklarını, bisiklet kullanmayı bilmeyenlere bunu öğreteceklerini söyledi. Tabi Başkan Bahçeci, konuşmasını gülerek takip eden CHP İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu’yu bu şekilde görünce, “Hacı Başkan […]

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci dün Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde düzenlenen Tarım, Hayvancılık ve Teknoloji Fuarı’nın açılışında yaptığı konuşmada Kırşehir halkını, esnafını bisiklet sürmeye davet ederken, bisiklet sürme konusunda hoca tuttuklarını, bisiklet kullanmayı bilmeyenlere bunu öğreteceklerini söyledi.
Tabi Başkan Bahçeci, konuşmasını gülerek takip eden CHP İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu’yu bu şekilde görünce, “Hacı Başkan gülüyor, ona da isterse bisiklet kullanmayı öğretiriz!” dedi.
Şimdi ben CHP’nin İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu’yu yakından tanırım, onu bisiklet sürerken hiç görmedim. Zaten o hiç arabadan inmez ki, bisiklete binsin!
Kaldı ki bisiklet te Hacı Başkanı taşımaz!
Taşı da lastikler her gün patlar, işini gücünü bırakıp, bisikletçinin dükkânını mı bekleyecek?
*ŞEVKET GÜNERYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .