BAŞKAN BAHÇECİ ESNAF ZİYARETLERİNDE

BAŞKAN BAHÇECİ ESNAF ZİYARETLERİNDE

13.03.2015

“Kırşehir için her zaman en iyisini yapmaya çalışıyoruz”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ünal Çarşısı arkası ve Lise Caddesi’ndeki esnafları ziyaret ederek, taleplerini yerinde dinledi.

Esnaflarını hayırlı işler temennisiyle bol kazançlar dileyen Başkan Bahçeci, görev ve sorumluluk bilinci ile herkese eşit hizmet anlayışında olduklarını vurguladı.

9 copy
Yaptıkları esnaf ziyaretleri sayesinde esnafların sorunlarını yerinde dinleme şansı elde ettiklerini dile getiren Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Esnaflarla iletişim halinde olarak karşılıklı istişarelerde bulunuyoruz. Çarşı esnafımızı sık sık ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunup daha doğru ve sorunsuz işlerin olmasını hedefliyoruz. Esnaflarımızla yaptığımız istişare ile onlardan bilgi ediniyoruz. Yaptığımız bütün toplantı ve görüşmeler bizler için çok önemli. Çünkü biz ortak akılla yapılan işlerin daha iyi olduğu inancındayız. Kırşehir’imiz yaptığımız çalışmalar ile ciddi bir gelişim ve ilerleme kaydetmiştir. Biz bu gelişim ve ilerlemeyi birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak gerçekleştirdik ve bundan sonra da birlik ve beraberlik içerisinde devam edeceğiz. Kırşehir için her zaman en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Genç ekibimizle, görev bilinci içerisinde hareket ederek verilen sorumluluğu yerine getiriyoruz. Bütün yaptığımız işlerde halkımız için, esnafımız için en faydalı olanı yapmaya çalışıyoruz. Bu ziyaretlerimizle esnafımızı dinliyor ayrıca yaptığımız çalışmalar hakkında da bilgiler veriyoruz” dedi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .