BASIN MENSUPLARINA OPET’TE YAKIT PUAN KAMPANYASI

BASIN MENSUPLARINA OPET’TE YAKIT PUAN KAMPANYASI

24.08.2017

T.C. Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü’nün (BYEGM), basın mensuplarının çalışma hayatlarını ve günlük yaşamlarını kolaylaştırmak amacı ile başlattığı çalışmalar kapsamında Türkiye’nin en büyük akaryakıt dağıtım şirketlerinden olan OPET Petrolcülük A.Ş. (OPET) ile protokol imzalandı. Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) ile OPET Petrolcülük A.Ş. (OPET) arasında yapılan protokole göre; Kırşehir’de basın kartı […]

T.C. Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü’nün (BYEGM), basın mensuplarının çalışma hayatlarını ve günlük yaşamlarını kolaylaştırmak amacı ile başlattığı çalışmalar kapsamında Türkiye’nin en büyük akaryakıt dağıtım şirketlerinden olan OPET Petrolcülük A.Ş. (OPET) ile protokol imzalandı.
Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) ile OPET Petrolcülük A.Ş. (OPET) arasında yapılan protokole göre; Kırşehir’de basın kartı sahipleri, kartlarını ibraz ederek kampanyaya dâhil Opet istasyonlarından akaryakıt (benzin ve motorin) alımlarında yapacakları harcamalarda yakıt puanı avantajından yaralanabilecekler.
Kampanya kapsamında, basın kartı sahibi basın mensupları 15 Ağustos 2018 tarihine kadar Opet istasyonlarında aylık 1.000 TL’ye kadar yapacakları benzin ve motorin alışverişlerinde, standart baz puan dahil toplam % 4 yakıt puan kazanacaklar.
Basın kartı sahibi basın mensuplarının kampanyadan faydalanabilmek için http://opet.com.tr/basin-kart-kampanyasi-basvuru-formu sitesindeki Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatına uygun olarak hazırlanan formda bulunan Basın Kartı numarası, ad, soyad, doğum tarihi, cep telefonu ve plaka bilgilerini girmeleri gerekiyor. Formu doldurduktan sonra kısa mesaj ile kimliğini doğrulayan basın mensupları kampanyadan faydalanabileceklerdir. Kampanya kapsamında kazanılan yakıt puanlar, kampanyaya dâhil Opet istasyonlarında akaryakıt (benzin ve motorin) alımlarında kullanabilecekler.

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI

• 15 Ağustos 2018 tarihine kadar Basın Kartı sahipleri Opet istasyonlarında aylık 1.000 TL’ye kadar yapacakları benzin ve motorin alışverişlerinde, standart baz puan dahil toplam %4 (yüzde dört) yakıt puan kazanacaklardır.
• Basın kartı sahipleri; kampanyadan faydalanabilmek için http://opet.com.tr/basin-kart-kampanyasi-basvuru-formu sitesindeki Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatına uygun olarak hazırlanan formda bulunan Basın Kartı numarası, ad, soyad, doğum tarihi, cep telefonu ve plaka bilgilerini girmeleri gerekmektedir.
• Form doldurmayan ya da formu hatalı dolduran basın kartı sahipleri kampanyadan faydalanamayacaktır.
• Formu dolduran tüketicilerin cep telefonlarına doğrulama için kısa mesaj gönderilecektir. Müşteri bu kodu girerek doğrulama yaptığında başarılı şekilde kampanyaya kaydedilecektir.
• Formu doldurup kampanyaya katılan müşteriler, kampanyaya dahil Opet istasyonlarında bulunan market görevlisine, ödeme yapmadan önce cep telefonu numarasını bildirerek, Opet micro sitesindeki formda kayıt sırasında belirtmiş oldukları plaka ile alışveriş yapmaları durumunda kampanya puanlarını kazanabileceklerdir.
• Kampanya kapsamında yüklenen yakıt puanların son kullanma tarihi 15 Ağustos 2018’dir.
• Kampanyadan kazanılan yakıt puanlar, Opet istasyonlarında market görevlisine cep telefonu numarası söylenerek cepten tanıma uygulaması üzerinden harcanabilecektir. Puanların harcanabilmesi için puan yüklenen cep telefonunun Paro sisteminde aktivasyonunun yapılmış olması gerekmektedir.
• Aynı cep telefonunun ve basın kart numarasının bir kereden fazla katılım hakkı bulunmamaktadır.
• Kampanyadan kazanılan yakıt puanlar sadece akaryakıt (benzin ve motorin) alımlarında kullanılabilecektir. Söz konusu puanlar, otogaz alımlarında geçerli değildir.
• Veri Paylaşım İzni vermeyen basın kartı sahipleri, verileri işlenemeyeceği için kampanyadan yararlanamayacaklardır.
• Basın kartı sahibi basın mensupları, formdaki iletişim izni alanlarını doldurmaları durumunda OPET tarafından reklam içeren bildirimler/duyurular yapılmasını kabul etmiş sayılırlar.
• Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.
• Kampanya sınırlı sayıdadır.
• OPET, yakıt puan oranını, BYEGM ile mutabakata vararak, değiştirebilir veya uygulamayı sonlandırabilir.
• Opet ve BYEGM kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .