BASIN KARTLARI DEĞİŞİYOR

BASIN KARTLARI DEĞİŞİYOR

23.01.2019

Basın ve halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir, uyardı… BASIN KARTLARI DEĞİŞİYOR Kırşehir Valiliği Basın ve halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir, mevcut sarı basın kartı sahiplerinin 17 Ocak-3 Şubat tarihleri arasında Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı internet sitesi üzerinden basın kartı yenileme başvurusu yapması gerektiğini bildirdi. Başbakanlık kurumunun feshedilmesi sonrasında Başbakanlık’a bağlı olan Basın Enformasyon Genel Müdürlüğü’nün görev […]

Basın ve halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir, uyardı…

BASIN KARTLARI DEĞİŞİYOR

Kırşehir Valiliği Basın ve halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir, mevcut sarı basın kartı sahiplerinin 17 Ocak-3 Şubat tarihleri arasında Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı internet sitesi üzerinden basın kartı yenileme başvurusu yapması gerektiğini bildirdi.
Başbakanlık kurumunun feshedilmesi sonrasında Başbakanlık’a bağlı olan Basın Enformasyon Genel Müdürlüğü’nün görev ve yetkileri de Cumhurbaşkanlığı İletişim Bakanlığına devredilmişti.
Kırşehir Valiliği Basın ve halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Kırşehir’de sarı basın kartı olanların 17 Ocak-3 Şubat tarihleri arasında kart yenileme başvurusunda yapmaları gerektiğini hatırlatarak şunları söyledi:
“Halen kullanımda olan Basın Kartlarının değiştirilmesi kararlaştırılmıştır. Malumunuz olduğu üzere daha önce Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü’nce yürütülen basınla alakalı işler Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin yürürlüğe girmesi ile birlikte Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından yürütülmeye başlanmıştır. Bu değişikliğe göre basın kartlarının yenilenmesi kararlaştırılmıştır. Basın kartı sahibi arkadaşlarımızın başvurularını 17 Ocak-03 Şubat 2019 tarihleri arasında kartyenileme.iletisim.gov.tr adresinden yapmaları gerekiyor. Arkadaşlarımızın süresinde başvurmaları önem taşımaktadır. Başvuru sırasında sorun yaşayan arkadaşlarımızın Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Kayseri İl Müdürlüğünü aramaları halinde kendilerine yardımcı olunacaktır.” (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .