Başbakan Yıldırım, ne renkli halk adamı ve siyasetçi olur…

Başbakan Yıldırım, ne renkli halk adamı ve siyasetçi olur…

25.09.2017

Başbakan Binali Yıldırım Cumartesi günkü Ahilik Haftası törenlerine katıldı. Helikopterle Ahi Stadı’nda inen ve ardından 25 Eylül 2012 tarihinde kaybettiğimiz büyük saz ve söz ustası, “Bozkırın Tezenesi” Neşet Ertaş’ın mezarına giderek dua okuyan Başbakan Binali Yıldırım, Ahi Evran-ı Veli’nin türbesini ziyaret etti, orada da dua okudu. Ahi Evran Camii’nden yürüyerek Kırşehir Belediyesi’ne geçen Başbakan Yıldırım, […]

Başbakan Binali Yıldırım Cumartesi günkü Ahilik Haftası törenlerine katıldı.
Helikopterle Ahi Stadı’nda inen ve ardından 25 Eylül 2012 tarihinde kaybettiğimiz büyük saz ve söz ustası, “Bozkırın Tezenesi” Neşet Ertaş’ın mezarına giderek dua okuyan Başbakan Binali Yıldırım, Ahi Evran-ı Veli’nin türbesini ziyaret etti, orada da dua okudu.
Ahi Evran Camii’nden yürüyerek Kırşehir Belediyesi’ne geçen Başbakan Yıldırım, yol boyunda vatandaşlarla selâmlaştı ve burada bir boyacıya ayakkabısının tozunu da fırçalattı.
Başbakan Yıldırım aslında renkli, neşeli ve esprili bir kişi. O halkın içine girmek ve onlarla birlikte olmayı istiyor, ama Başbakanlık korumaları buna izin vermiyor nedense?
Başbakan Kırşehir’e geliyor, yakınındaki bir fotoğrafçının dışında hiçbir basına burada yer verilmiyor. Oysa diğer basına da bu fırsat verilse Başbakan Yıldırım’ın daha güzel basına yansıyan haberleri olacak.
İşte Kırşehir’de renkli bir fotoğraf…
Başbakan Yıldırım’ı ah bir kendine bıraksalar, ne güzel, ne renkli halk adamı ve siyasetçi olur…
Ah keşkem de keşkem…
*ŞEVKET GÜNERYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .