Başbakan AK Parti adaylarını tanıttı

Başbakan AK Parti adaylarını tanıttı

16.04.2015

  AK Parti 7 Haziran Genel Seçimlerinde Milletvekili adayı olanları Ankara’da düzenlediği toplantıyla basına tanıttı ve seçim startını verdi. Çarşamba günü  Ankara Arena Spor Salonu’nda, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara’da büyük katılımla gerçekleştirilen AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı’nı yaptı. Toplantıya ise Kırşehir’den Yaşar Bahçeci, İl Başkanı Mustafa Kendirli, Milletvekili Adayları Salih Çetinkaya […]

aaa

 

AK Parti 7 Haziran Genel Seçimlerinde Milletvekili adayı olanları Ankara’da düzenlediği toplantıyla basına tanıttı ve seçim startını verdi.

Çarşamba günü  Ankara Arena Spor Salonu’nda, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara’da büyük katılımla gerçekleştirilen AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı’nı yaptı.

Toplantıya ise Kırşehir’den Yaşar Bahçeci, İl Başkanı Mustafa Kendirli, Milletvekili Adayları Salih Çetinkaya ve Hacı Turan, Kadın Kolları Başkanı Meryem Düğer katıldı.

Toplantıda İl Başkanı Mustafa Kendirli, adaylar Salih Çetinkaya ve Turan Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından tanıtıldı.

Başbakan Davutoğlu, 350 sayfaya yaklaşan AK Parti Seçim Beyannamesi’ni Ankara Arena’da açıkladı. Seçim vaatlerini ve bizzat kaleme aldığı beyannamede Ak Parti’nin başkanlık sistemi hakkındaki vizyonunu açıklayan Davutoğlu Yeni Türkiye sözleşmesini okudu.

AK Parti’nin seçim beyannamesinin açıklandığı törende AK Parti’nin seçim şarkıları ilk kez tanıtıldı. Erhan Güleryüz’ün seslendirdiği “Bize her yer Türkiye” adlı seçim şarkısı Davutoğlu ve eşi salona girdiğinde çalındı. Ardından AK Parti adayı Uğur Işılak’ın “Söyle var mısın” adlı şarkı ilk kez dinletildi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .