BARBAROS DULKADİROĞLU, AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI

BARBAROS DULKADİROĞLU, AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI

11.11.2018

İl Genel Meclisi Başkanı Dulkadiroğlu: “Gönülleri yıkarak değil, ihya ederek çalışacağız ve koşacağız” BARBAROS DULKADİROĞLU, AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI AK Parti’li İl Genel Meclisi Başkanı Barbaros Dukadiroğlu, 31 Mart 2019 tarihinde yapılan mahalli idareler seçimlerinde partisinden Kırşehir Belediye Başkanlığı’na aday adayı oldu. Cuma namazının ardından yüzlerce seçmenle birlikte davul/zurna eşliğinde AK Parti Kırşehir İl Merkezi’ne […]

İl Genel Meclisi Başkanı Dulkadiroğlu: “Gönülleri yıkarak değil, ihya ederek çalışacağız ve koşacağız”

BARBAROS DULKADİROĞLU, AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI

AK Parti’li İl Genel Meclisi Başkanı Barbaros Dukadiroğlu, 31 Mart 2019 tarihinde yapılan mahalli idareler seçimlerinde partisinden Kırşehir Belediye Başkanlığı’na aday adayı oldu.
Cuma namazının ardından yüzlerce seçmenle birlikte davul/zurna eşliğinde AK Parti Kırşehir İl Merkezi’ne giderek, İl Başkanı Muzaffer Aslan’a Belediye Başkanlığına aday adaylığı başvuru evraklarını sunan Barbaros Dulkadiroğlu, burada yaptığı açıklamada, Kırşehir’e hizmet etmek için bu yola çıktığını ifade etti.
“Gönülleri yıkarak değil, ihya ederek çalışacağız ve koşacağız” diyen Barbaros Dulkadiroğlu, aday adaylığı gerekçesini açıklarken şunları söyledi:
“Mübarek Cuma gününde Kırşehir’in Manevi lideri ve piri Ahi Evran Veli hazretlerinin huzurunda duayla başladığımız bu yürüyüşümüzün Kırşehirimiz için, partimiz için ve belediyemiz için hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan diliyorum. Ben uzun yıllardır siyaset hayatındayım. Kırşehir ailesinin ve Ak parti ailesinin bir ferdiyim. Uzun yıllar Ak Parti il yönetiminde bulundum. Daha sonra da 2014’te İl Genel Meclis üyeliğine sizlerin taktirleriyle seçildim. 2016 yılından bu yana Kırşehir il genel meclisi başkanlığı görevini yürütüyorum. Yıllarca köy köy, ilçe ilçe, mahalle mahalle tek derdimiz Kırşehir’e hizmetkâr olabilmekti. Kapımızı çalan bütün hemşehrilerimize Kırşehirlilik bilinciyle yani sevgiyle ve hürmetle yaklaştık. Ahilik bilincini kuşandık ve kapımızı gönlümüzü herkese açtık. Benim aday adaylığım davam İçin partim için ve Kırşehirim için bir kutlu haykırıştır. Biliyorum ki siyaset bir ekip işidir. Bizim bu şehirde yıllarca birlikte siyaset yaptığımız güvenilir ekibimiz mevcuttur. Kıymetli arkadaşlarım; biz dava ve çalışma arkadaşlarımla 41 proje hazırladık.
“Evet, AK Parti demek proje demektir, ama en başta projeleri eserlere yüceltme demektir. Rabbim nasip eder, liderim ve cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan ve partim uygun görürse açıklayacağımız projelerimizi tek tek hayata geçireceğiz.
“Ben size büyük Kırşehir inşasının sözünü veriyorum ve diyorum ki, gönülleri yıkarak değil ihya ederek çalışacağız ve koşacağız. Aslolan şahsım değildir aslolan gönüllerdeki yerdir, aslolan hizmettir. Bu niyetle yola çıktık. Ben hayatım boyunca üstlendiğim görevlerde hep bu duruşu ortaya koydum ve sizlerin huzurunda söz veriyorum ki Barbaros Dulkadiroğlu, Hakk ve halk yolunda bu duruşu ortaya koymaya devam edecektir. Şunu da söyleyeyim; biz kadere iman ettik. Kırşehir’imiz için partimiz için kim hayırlıysa o olsun diyoruz. Destek ve dualarınızı bekliyoruz. Ve inanıyoruz ki bu sevda büyük Türkiye sevdasında Büyük Kırşehir’i kurma sevdasıdır. Kırşehir aşkına hizmet Yolunda durmak yok yola devam diyorum ve hepinizi ALLAH’a emanet ediyorum. ALLAH yar ve yardımcımız olsun.”
AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan da, 31 Mart yerel seçimler öncesi partisinde aday adaylığı başvurusunun başladığını belirtti ve Kırşehir Belediye Başkanlığı’na aday adaylığını açıklayan Barbaros Dulkadiroğlu’na başarılar diledi.
Barbaros Dulkadiroğlu, ardından gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret etti. Gazetemiz imtiyaz sahibi Murat Seyitgazioğlu ile Genel Yayın Koordinatörü salih Güner’le bir süre sohbet eden Dulkadiroğlu, Kırşehir’e daha güzel hizmet verebilmek için yola çıktığını ve partisinin ve partililerinin kendisine şans vermesi halinde neler yapacağını herkesin göreceğini söyledi.
Dulkadiroğlu, “Biz Kırşehir’de yaşıyor, Kırşehir’in havasını soluyor, suyunu içiyoruz. Yani sizlerin içinden çıkıp, sizlere hizmet etmek istiyoruz. Partim ve liderim bu konuda bana bir şans verirse, hep birlikte Kırşehir’i yönetip, en güzel hizmetleri vereceğiz” diye konuştu. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .