“BARAJI AŞACAĞIZ”

“BARAJI AŞACAĞIZ”

08.05.2015

Vatan Partisi İl Başkanı Dursun Karadağ, Kırşehir Milletvekili Adayları Nusret Var ve Ramazan Kamanlıoğlu iddialı konuştular:
“BARAJI AŞACAĞIZ”

vatan partisi (7) copy

Vatan Partisi İl Başkanı Dursun Karadağ, Kırşehir Milletvekili Adayları Nusret Var ve Ramazan Kamanlıoğlu ile birlikte gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret ederek Kırşehir halkından 7 Haziran seçimlerinde Vatan Partisi’ne destek vermelerini istediler.
7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği seçimlerinde partilerinden milletvekili adayı olanlar seçim çalışmalarına ara vermeden deva ediyor.
Kırşehir Vatan Partisi İl teşkilatı ve Milletvekili adayları Nusret Var ve Ramazan Kamanlıoğlu gazeteniz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret ederek hem çalışmalarını anlattılar, hem de bugüne kadar kendilerine destek veren gazetemiz “Kırşehir Çiğdemk”e teşekkür ettiler.
Vatan Partisi Milletvekili Adayları Nusret Var ve Ramazan Kamanlıoğlu ile Vatan Partisi İl Başkanı Dursun Karadağ, seçim çalışmalarına start verdiklerini belirttiler ve vatandaşlardan ve herkesten büyük destek aldıklarını kaydettiler.
AK Parti iktidarın 13 yıldır emperyalist devletlere hizmet ettiğini ifade eden Milletvekili Adayları Var ve Kamanlıoğlu, “Halkın ve çalışanların ekmek mücadelesinde yanlarındayız. Mücadele, zaferle sonuçlanana kadar üzerimize düşen her şeyi yapmaya hazırız. Vatan Partisi, sömürüye karşı olanların sesidir. Mecliste emekçi halkı temsil edecek, emperyalist güçlere karşı mücadele edecek ve üretenlerin haklarını almasını sağlayacak tek partiyiz. Halkın teveccühünü görüyoruz. 7 Haziran seçimlerinde iyi sonuçlar alacağımıza inanıyoruz. Vatandaşın partimize yöneldiğini görüyoruz. Şu anda anketler yüzde 4,5 gösteriyor. Kararsız sayısı çok fazla. Biz kararsızların oylarını Vatan Partisi’ne yönlendirerek barajı aşacağımıza inanıyoruz. Mevcut yasalarla parlamentodaki partiler 500 milyon lira hazine yardımı alıyor. İktidara gelirsek bu adaletsizliği ortadan kaldıracağız. 7 Haziran’da Kırşehirli seçmenlerden destek ve yetki istiyoruz” diye konuştular.
Seçim çalışmaları ile ilgili bilgi veren vatan Partisi İl Başkanı Dursun Karadağ, ise “Burada tarihi bir hakikat var yıllardan beri vatandaşlarda sandığa bir ilgisizlik var, bunlar artık iktidara güvenmiyor. Aslında burada şaşmamak gerekiyor. Tayyip Erdoğan’da bunu bildiği için, gördüğü için Türkiye’ye beterin beterini dayatıyor. Olay bundan ibarettir. Bu ne seçimi ne demokrasi, kimi aldatıyorlar. Burada Amarikanın , Avrupa’nın borusu ötüyor. Ortada ıza aşık iki oğlan var bununla halvet etmeye. PKK bir mermiydi Türkiye’nin şafağına dayadığında, PKK barajı geçemeyecektir. Geçerlerse bu Türkiye için bir felaket olacaktır. Türkiye’nin faturası çok ağır olacaktır, onlar meydanı boş zannetmesinler bu milletin eli çomaksız değildir. Eğer öfkeli bir seçmen varsa bu öfkeden korksunlar, TÜRKİYE’yi KİMSE BÖLEMEYECEKTİR herkes aklını başına alsın. Bu girişimde bulunanlar bedeline ağır katlanacaktır. Bunların arkalarında Amarika olduğu için efeleniyorlar. Amarika kendi derdie düşmüş kendi çabası derdine düşmüş son çırpınışlarını son dansını oynuyor. Devlet, bizlerin parasıyla, bizlerin vergileriyle bol bol partilerine para dağıtıyor ve seçim çalışmalarını yapıyorlar. Bizim adaylarımız beş kuruş para almadılar kendi imkanlarıyla bu seçime girdiler. Nice partiler gördük pra bitti, partiler bitti. Bu seçimde barajı aşacağız” diye konuştu.YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

YASAR HARARETLI

BELKI HIRFANLI BARAJINI TEKNEYLE ASABILIRSINIZ!

11.05.2015, 15:56

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .