Bakan Kasapoğlu, Bahçeci’yi kutladı

Bakan Kasapoğlu, Bahçeci’yi kutladı

16.03.2019

Bakan Kasapoğlu, Bahçeci’yi kutladı Kasapoğlu: “Türkiye genelinde 130 bin genci kamplarda  misafir edeceğiz” Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu bugün Kırşehir’e gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu. Sabah saatlerinde Kırşehir’e gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, önce Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi makamında ziyaret etti. Bakan Kasapoğlu’nu Belediye önünde Vali İbrahim Akın, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, […]

Bakan Kasapoğlu, Bahçeci’yi kutladı

Kasapoğlu: “Türkiye genelinde 130 bin genci kamplarda  misafir edeceğiz”

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu bugün Kırşehir’e gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Sabah saatlerinde Kırşehir’e gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, önce Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi makamında ziyaret etti.

Bakan Kasapoğlu’nu Belediye önünde Vali İbrahim Akın, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Belediye Başkan Yardımcısı, birim müdürleri tarafından karşılandı. Başkan Bahçeci, Kırşehir’de on yılda yaptığı hizmetleri Bakan Kasapoğlu’na bir sunum halinde anlattı.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’nu Kırşehir’de ağırlamaktan, misafir etmekten mutluluk duyduklarını belirten Başkan Bahçeci, “Kırşehir’e yapılacak Gençlik ve Spor Bakanlığı ile birlikte ortak projelere her zaman kapımız açık” dedi.

BAKAN KASAPOĞLU, BİSİKLET KULLANIMINI DAHA DA YAYGINLAŞTIRALIM

Bu yıl Türkiye genelinde 130 bin genci çeşitli kamplarda misafir edeceklerini ifade eden Bakan Mehmet Kasapoğlu “Kırşehir’de bisiklet yolları ile ilgili bir sıkıntı yok. Bu işi yaygınlaştıralım. Merkezi’ de burası olsun. Kırşehir’e yapılacak akıllı bisiklet projesini de destekleyelim. Mutlaka alışkanlık haline getirmemiz lazım. Bisiklet projesi hem çevre dostu hem ekonomik, hem de hayatı kolaylaştıran bir iş. Almanya’da -10 derece vatandaş bisiklete biniyor. Bisiklet konusunda ana merkez Kırşehir olsun böyle bir çalışma başlatalım” dedi.

“Yüzme bilmeyen kalmasın” diye proje başlattıklarını belirten Bakan Kasapoğlu, “Kırşehir’de şuan da 3 bin kişi olmuş. Sadece öğrenci olarak değil vatandaşa da havuzların kullanımını açalım. Kırşehir’de yaygınlaştıralım yüzme bilmeyen projesini. Bu kadar denizin, suyun olduğu yerde yüzmeyi öğretmemiz lazım vatandaşımıza” diye konuştu.

Bakan Kasapoğlu, “Başkan Bahçeci’ye yaptığınız hizmetleri başka boyutlara taşımanız lazım. Spor’u mutlaka insanların hayatının bir parçası yapmamız lazım. Kırşehir’de de yaptığınız hizmetlerde bu potansiyelin olduğunu görüyorum” dedi.

Sunumun ve Konuşmalarının ardından Başkan Bahçeci, Bakan Kasapoğlu’na hat sanatından yapılmış bir tablo ve Kırşehir Belediye Spor forması hediye etti. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .