Bahçeci: “Yeni dönemde Neşet Ertaş Konservatuarını açacağız”

 Bahçeci: “Yeni dönemde Neşet Ertaş Konservatuarını açacağız”

16.03.2019

  Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, THK konser programında müjde verdi:  “Yeni dönemde Neşet Ertaş Konservatuarını açacağız” Kırşehir Belediyesi Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi kursiyerleri Türk Halk Müziği Korosunun Cuma akşamı Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde gerçekleştirdiği koro şefi Levent Derinyol eşliğinde Kırşehir’lilere güzel bir akşam yaşattı. Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi kursiyerleri ve müzik hocalarının yanı […]

 

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, THK konser programında müjde verdi:

 “Yeni dönemde Neşet Ertaş Konservatuarını açacağız”

Kırşehir Belediyesi Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi kursiyerleri Türk Halk Müziği Korosunun Cuma akşamı Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde gerçekleştirdiği koro şefi Levent Derinyol eşliğinde Kırşehir’lilere güzel bir akşam yaşattı.

Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi kursiyerleri ve müzik hocalarının yanı sıra TRT ve Kültür ve Turizm Bakanlığı saz sanatçılarının yer aldığı Türk Halk Müziği konserine, Kırşehirliler yoğun ilgi gösterdi.

Türk Halk müziği koro ekibinin güzel konserler verildiğini kaydeden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, şunları söyledi:

“Önümüzdeki dönem Kırşehir’imizde Kültür Sanat alanında yapacağımız işleri daha fazla artıracağız. On yılda Kültür sanat Merkezimizi yaptık. Alt yapı yollar, şehrin girişi, çıkışı, pazarı, terminali, parkları, şimdi inşallah yeni dönemimizde Kültür ve Sanat işlerimizi daha da artıracağız. Neşet Ertaş Kültür Sanat merkezimizi inşaa ettik.

“DIŞARDA YAŞAYAN HER KIRŞEHİRLİNİN GURUR DUYACAĞI BİR ŞEHİR İNŞAA ETMEK BÜTÜN ÇABAMIZ”

“Neşet Ertaş Konservatuarını açacağız. Kuracağımız konservatuvarla önemli işlere imza atacağız. Sizlerin desteği ile Kırşehir’imize çok önemli hizmetler kazandırdık. Projeler yaptık, bunları yaparken asla siyaset yapmadık. Kimseyi kimseden ayırmadık. Tek derdimiz oldu o da bize verdiğiniz emaneti hakkıyla taşıyabilmek oldu. Kırşehir’de yaşayan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını en güzel şekilde karşılayıp mutluluğunuzu sağlarken, dışarda yaşayan her Kırşehirlinin gurur duyacağı bir şehir inşaa etmek bütün çabamız. On yılın sonunda bu yolda başarılı olduğumuz gördük.”

Başkan Bahçeci, “Seçim kampanyasında da gittiğimiz her yerde, hangi görüşte olursa olsun sana destek vermezsek, şehrimizin geleceğine kötülük yapmış oluruz diyen çok hemşerimizle karşılaşıyorum , bu da beni çok mutlu ediyor. Çünkü Kırşehir hep particilikten kaybetti. Dedikodu dan kaybetti. Çekişmeden kaybetti. Bizim her türlü ayrılığı, çekişmeyi bir kenara bırakıp daha çok çalışmamız lazım” dedi.

“HALKIMIZDAN DESTEK ALIP BEŞ YIL DAHA KIRŞEHİR İÇİN GAYRET EDECEĞİZ”

Başkan Bahçeci, “On yıllık tecrübemizle, hazırladığımız yeni projelerimizle inşallah, sizlerden güçlü bir destek alıp beş yıl daha Kırşehir için, sizler için gayret edeceğiz. Yaptığımız işlerimiz ortada eserlerimiz ortada, yeter ki sizler çalışanın arkasında durun. Çalışmaya devam edeceğiz Allah’ın izni ile. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın” diye konuştu. (HABER MERKEZİ)

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .