Bahçeci: “Yeni dönemde geleceğin Kırşehir’ini birlikte inşa edeceğiz”

Bahçeci: “Yeni dönemde geleceğin Kırşehir’ini birlikte inşa edeceğiz”

13.02.2019

Kırşehir Belediyesi bir projeyi daha hayata geçiriyor. Şehir içi minibüs terminalinin yapımı devam ettiğini açıklayan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, yeni dönemde de geleceğin Kırşehir’ini inşa edeceklerini söyledi. Kırşehir Belediyesi, Kırşehir’de hizmet kalitesini artıracak projelere Şehiriçi Minibüs Terminali yapımına devam ediyor. Eski pazar alanının bulunduğu 10.500 m2’lik alana yapılacak proje kapsamında kent içi minibüsleri için; 8 […]

Kırşehir Belediyesi bir projeyi daha hayata geçiriyor. Şehir içi minibüs terminalinin yapımı devam ettiğini açıklayan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, yeni dönemde de geleceğin Kırşehir’ini inşa edeceklerini söyledi.
Kırşehir Belediyesi, Kırşehir’de hizmet kalitesini artıracak projelere Şehiriçi Minibüs Terminali yapımına devam ediyor. Eski pazar alanının bulunduğu 10.500 m2’lik alana yapılacak proje kapsamında kent içi minibüsleri için; 8 adet durak, taksi durağı, 150 kişilik restoran, çay ocağı, kafe, zabıta bürosu, dükkân ve çocuk oyun alanı yapılacak.
Kırşehirlilerin ulaşım kalitesini arttıracak nitelikte kolay ulaşımı sağlayan konforlu, işlevsel ve nitelikli bir terminali Kırşehirliler için tasarladıklarını kaydeden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Şehir içi terminal projemiz ara vermeden tüm hızıyla yapımına devam ediliyor. Kırşehirlilerin ulaşım kalitesini arttıracak nitelikte, kolay ulaşımı sağlayan konforlu, işlevsel ve nitelikli bir terminal hedef alınarak tasarlanan proje ile şehir içi ulaşıma bir düzen getirilmesi ve hemşerilerimiz için yaşanabilir bir alan oluşturmayı amaçladık” diye konuştu.
Yeni dönemde yapacağı projelerin tamamen Kırşehir’in ihtiyaçları doğrultusunda hazırlandığını kaydeden Başkan Bahçeci, “Hem ihtiyaçları karşılıyoruz hem de bu ihtiyaçların yanı sıra hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlıyoruz. Yaptığımız projeler biz de büyük bir heyecan uyandırıyor. Yeni dönemde de bütün projelerimizi gerçekleştirerek geleceğin Kırşehir’ini birlikte inşa edeceğiz. Şehir içi minibüs terminali projemiz ile birlikte Kırşehir de ulaşım kolaylaşacak, konforlu ve işlevsel bir hal alacak. Ulaşım bir kentin en önemli meselelerindendir. Biz de bu meseleyi öncelik sıramıza alarak Kırşehir’de ulaşımı kolaylaştırmayı bir görev bildik. Hem şehirlerarası otobüs terminali hem de Şehir içi Minibüs Terminali projemiz ile Kırşehir’de ulaşım problem olmaktan çıkacak.” dedi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .