Bahçeci: “Kırşehir’imiz tek yumruk oldu, yeni hedeflere emin adımlarla ilerliyor”

Bahçeci: “Kırşehir’imiz tek yumruk oldu, yeni hedeflere emin adımlarla ilerliyor”

23.03.2019

31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek Belediye Başkanlığı seçimleri öncesinde Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci esnaf, vatandaş ve mahalle toplantılarına hız kesmeden devam ediyor. Seçim çalışmaları çerçevesinde çeşitli meslek dallarında faaliyet gösteren esnaf ve sanatkarları işyerlerinde Belediye Meclis üyesi adayları ile birlikte ziyaret eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, esnaf ve sanatkarlar ile sohbet etti. Esnafın istek […]


31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek Belediye Başkanlığı seçimleri öncesinde Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci esnaf, vatandaş ve mahalle toplantılarına hız kesmeden devam ediyor.
Seçim çalışmaları çerçevesinde çeşitli meslek dallarında faaliyet gösteren esnaf ve sanatkarları işyerlerinde Belediye Meclis üyesi adayları ile birlikte ziyaret eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, esnaf ve sanatkarlar ile sohbet etti. Esnafın istek ve beklentilerini tek tek dinledi.
Başkan Bahçeci, “Halkımız Cumhurbaşkanımızı ve iktidarımızı çok seviyor. Huzur ve mevcut hizmetlerimizin devamı için Kırşehir’li hemşerilerimin beklentileri var. İnşallah halkımızın bizlere olan güvenini boşa çıkartmayacağız. On yıldır esnafımız başta olmak üzere Kırşehir ile ilgili aldığımız her karar, halkımızın kararı oldu. Asla hiç kimseyi mağdur etmedik. Görüş ve fikir ayırımı yapmadık. Şucu, bucu demeden hizmetlerimize devam ettik. Dedikoduya asla kulak asmadık sadece işimize odaklandık. Mahalle toplantılarımıza, soğuk havaya rağmen katılarak şehrimizin geleceğine önem verdikleri için Kırşehirli hemşerilerime çok teşekkür ediyorum, biz bu aziz millete ne kadar hizmet etsek azdır. Kırşehir’imiz tek yumruk oldu yeni hedeflere emin adımlarla ilerliyor çok şükür, 2009 kanalizasyon, doğalgaz, yol, park hiç bir şey olmayan mahallerimizde Elhamdülillah artık tüm sorunlarını çözdük ve sevgiyle karşılanıyoruz” dedi.
Önemli olanın şehrin sorunlarını yine bu şehrin insanıyla birlikte çözüme kavuşturmak olduğunu kaydeden Bahçeci, “Göreve geldiğimiz 2009 yılında sorunları öncelik ve aciliyet sıralamasına tabi tutup, ardından teker teker çözüme kavuşturduk. Gözümüz ve kulağımızla sürekli sokaklarda, mahallelerde oldu ve bundan sonrada olacak. Vatandaşımız ne istiyor ve hangi adımı atmamızı bekliyor, ona baktık. Değerlendirmemizi ona göre yapıyor ve yol haritamızı da ona göre çiziyoruz. Halkımız AK Parti iktidarıyla nelerin değiştiğini çok iyi biliyor. Biz bu hayırlı yarışı Allah izin verirse milletimizin desteğiyle açık arayla kazanacağız. İnşallah 1 Nisan´da AK Parti, hizmet kervanına devam edecek” diye konuştu.
Başkan Bahçeci, bu seçimin arından 4,5 yıl kesintisiz bir icraat dönemi bulunduğunu, bu dönemi en etkin şekilde kullanabilmenin yolunun da seçimlerden istikrar ve güven ortamının sürmesini garantiye alacak bir sonuçla çıkmak olduğunu söyledi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .