Bahçeci, Kırşehir’e hizmet etmeye kilitlendi

Bahçeci, Kırşehir’e hizmet etmeye kilitlendi

12.02.2018

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, kent merkezindeki tamamlanan dev alt yapı çalışmalarının ardından başladıkları üst yapı çalışmalarının da birer birer bittiğini açıkladı. Gece-gündüz Kırşehir için çalışarak projeler ürettiklerini söyleyen Bahçeci, “Göreve gelmemizle birlikte Kırşehir Belediyesinin itibarını tekrar kazandırdık. Bizlere her koşulda inanıp, güvenen hemşerilerime teşekkür ediyorum. Kırşehir güzelleşmeye devam edecek. Kırşehir Belediyesi, kent merkezindeki hayata […]

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, kent merkezindeki tamamlanan dev alt yapı çalışmalarının ardından başladıkları üst yapı çalışmalarının da birer birer bittiğini açıkladı.
Gece-gündüz Kırşehir için çalışarak projeler ürettiklerini söyleyen Bahçeci, “Göreve gelmemizle birlikte Kırşehir Belediyesinin itibarını tekrar kazandırdık. Bizlere her koşulda inanıp, güvenen hemşerilerime teşekkür ediyorum. Kırşehir güzelleşmeye devam edecek. Kırşehir Belediyesi, kent merkezindeki hayata geçirdiği dev alt yapı hamlesini sona ermesinin ardından, bir süre önce başladığı üst yapı çalışmalarını da hızlı bir şekilde tamamlıyor. Üst yapı çalışmalarının tamamlanması için aralıksız çalışan Kırşehir Belediyesi, Mehmet Ali Altın Bulvarı, Ankara Caddesi, Terme Caddesi, Lise Caddesi sınırları içerisinde yer alan, yoğun bir trafik akışına sahip Caddelerde sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı. Modern bir görünüme kavuşan merkezde kaldırım çalışmasının da tamamlanması ile otopark düzenleme ve bitkilendirme için çalışmalar devam ediyor” dedi.

“KIRŞEHİR İÇİN EN GÜZELİNİ YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir’in yıllardır en büyük ihtiyaçları arasında olan ulaşım için birçok yatırım yaptıklarını vurgulayarak, “Hamdolsun alt yapısı biten bölgelerimizde hızlı bir şekilde üst yapı çalışmalarını başlayıp bitiriyoruz. Bizlere her koşulda inanıp, güvenen hemşerilerime teşekkür ediyorum. Kırşehir’imiz güzelleşmeye devam edecek. Kırşehir için en güzeli neyse yapmaya devam ediyoruz. Mevsim şartlarına rağmen çalışmalarımıza hemen hemen hiç ara vermedik. Çalışmalarımızın meyvesini almaya başladık ve hemşerilerimiz kaldırım ve yol çalışmalarını gördükten sonra bizlere teşekkür edip, yanımızda olduklarını dile getirdiler. İnşallah tüm cadde ve sokaklarımız, kaldırımlarımız modern bir görünüme kavuşup; vatandaşlarımıza layık bir hale gelecek. Göreve geldiğimiz gün kimseye tepeden bakmadan hizmet çıtasını yükselteceğimizi söylemiştik. 9 yıllık çalışmamızla hizmet çıtasını yükselttik. Hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacak. Bizler hizmet etmeye kilitlendik. Bizler çalışırsak Kırşehir kazanacak. Bizler hizmet edersek Kırşehir büyüyerek güzelleşecek. Bizler sizleri utandırmayarak hizmet etme yolunda her şeyi yapacağız. Sizler için hayaller kurduk. Şehre vizyon katıyoruz. Ufak çekişmeler, iftiralar, dedikodularla hizmet etmeye vakit bulunmaz diyerek elimizin tersi ile bunları geri çevirip eski siyaset anlayışını geri ittik. İftira edenlere dedikodu edenlere itibar etmedik. Adam gibi bir duruş sergilemeye çalışarak her şeyi geri teptik. Daima dik durduk. Siyaseti ve iktidarı hizmet aracı olarak gördük” şeklinde konuştu.
Şehir içinde devam eden yol ve kaldırım çalışmalarının bittiğinde büyük bir rahatlama sağlanacağını belirterek, yolları 7 metre standardıyla daha etkin hale getireceklerini ifade ederek, şehrin trafik sorununun çözümü için ciddi bir plan hazırladıklarını ve bu planı hayata geçireceklerini belirten Bahçeci, şehirde yaşayan herkesle birlikte ortak bir akılla hareket etmeye özen gösterdiklerini dile getirdi.
Kırşehir için riskleri göze alarak yenilikler yapmanın peşinde olduklarını da söyleyen Bahçeci, Kırşehir için alternatif yaşam alanları oluşturarak şehrin genişlemesini de sağlayacaklarını sözlerine ekledi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .