BAHÇECİ: “KALICI PROJELERİ HAYATA GEÇİRMEYİ İLKE EDİNDİK”

BAHÇECİ: “KALICI PROJELERİ HAYATA GEÇİRMEYİ İLKE EDİNDİK”

18.12.2018

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, on yılda Kırşehir’e kalıcı projeleri hayat geçirmeyi ilke edindiklerini ve Kırşehir’i modern bir kent haline getirdiklerini söyledi. AK Parti’den üçüncü kez Kırşehir Belediye Başkanlığına aday gösterilen Başkan Bahçeci, “Gelişen ve değişen çehresiyle Türkiye’nin örnek şehirlerinden biri olma yolunda ilerleyen Kırşehir, fark yaratan belediyecilik hizmetleriyle artık daha güzel ve daha huzurlu […]

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, on yılda Kırşehir’e kalıcı projeleri hayat geçirmeyi ilke edindiklerini ve Kırşehir’i modern bir kent haline getirdiklerini söyledi.
AK Parti’den üçüncü kez Kırşehir Belediye Başkanlığına aday gösterilen Başkan Bahçeci, “Gelişen ve değişen çehresiyle Türkiye’nin örnek şehirlerinden biri olma yolunda ilerleyen Kırşehir, fark yaratan belediyecilik hizmetleriyle artık daha güzel ve daha huzurlu hale geldi” dedi.
Göreve geldiği günden bu yana Kırşehir’e hizmeti her şeyin üstünde tuttuklarına vurgu yapan Başkan Bahçeci, “Beni genç yaşta Belediye Başkanlığına seçen hemşehrilerimi hiçbir zaman mahcup etmedim. Hemşehrilerimin güven ve desteğiyle kalıcı ve önemli hizmetleri hayata geçirdim. Belediye’nin gelirlerini arttırdık. Sosyal ve kültürel belediyeciliğe önem verdik. Kimsenin hayal edemediği projeleri bir bir hayata geçirdik ve Türkiye’ye örnek gösterilen bir kent olduk” diye konuştu.
Azim ve kararlılıkla Kırşehir’in bütün sorunlarını çözmekte kararlı olduklarını ve bu doğrultuda çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini ifade eden Başkan Bahçeci, “On yılda Kırşehir’i geleceğe taşıyacak kaliteli ve modern hizmetler sunma gayretinde olduk. 2009 yılından itibaren Kırşehir Belediyesinin önemli projelere imza attık. ‘Yapılmaz denen projeleri hayata geçirdik. Alt ve Üstyapıda önemli çalışmalar yürüttük. Kent içerisindeki yollarda sıcak asfalt uygulaması yaptık. Ayrıca, yeşil alan ve yol düzenleme çalışmaları yaptık. Kentsel dönüşümden, meydan projelerine, sosyal alan çalışmalarından, içme suyu teminine, dev yeşil alan çalışmalarına kadar çok sayıda projeyi hayata geçirdik” dedi.
Yürütülen çalışmaları hakkında da bir açıklama yapan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Daha güzel ve daha huzurlu bir Kırşehir için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Ekiplerimiz şehrimizin dört bir yanında aralıksız hizmet veriyor. İnşallah yeni dönemde de çalışmalarımızla hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Belediyemiz, temel belediyecilik görevlerini gece gündüz demeden hızla sürdürüyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz şehir genelinde yüz binlerce çiçek fidesini toprakla buluşturdu. Daha güzel ve daha huzurlu bir Kırşehir için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Ekiplerimiz şehrimizin dört bir yanında aralıksız hizmet veriyor. Hemşerilerimizin günlük hayatını kolaylaştırmak adına düzenlemeler yapıyoruz. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Kırşehir’i daha yaşanabilir bir şehir haline getiriyoruz. Bundan sonraki süreç içinde de çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam edecek” dedi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .