Bahçeci: “İşimiz gücümüz Kırşehir’e hizmet etmek”

Bahçeci: “İşimiz gücümüz Kırşehir’e hizmet etmek”

23.10.2018

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, şehrimizde devam eden çalışmaları yakından takip ederken, vatandaşlarla da buluşarak istek ve sorunlarını dinleyerek çözüm yolları arıyor. 10 yıldır görev yaptığı Kırşehir Belediye Başkanlığı sürecinde önemli ve kalıcı hizmetler yaptığını, kendinden istenilen hiçbir isteği geri çevirmediğini ifade eden Başkan Yaşar Bahçeci, “İlimiz çok hızlı bir büyüme sürecinin içinde. Bizler de […]

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, şehrimizde devam eden çalışmaları yakından takip ederken, vatandaşlarla da buluşarak istek ve sorunlarını dinleyerek çözüm yolları arıyor.
10 yıldır görev yaptığı Kırşehir Belediye Başkanlığı sürecinde önemli ve kalıcı hizmetler yaptığını, kendinden istenilen hiçbir isteği geri çevirmediğini ifade eden Başkan Yaşar Bahçeci, “İlimiz çok hızlı bir büyüme sürecinin içinde. Bizler de Kırşehir Belediyesi olarak var gücümüzle bu sürece ayak uydurmaya çalışıyoruz. 2009 yılında bizler şehrimize hizmet etmek için bu göreve talip olduk. Halkımız bize hizmet etmemiz için yetki verdi, bizim işimiz gücümüz Kırşehir. 2009 yılında göreve geldiğimiz günden bu yana olduğu gibi bundan sonraki süreçte de hizmetlerimiz devam edecek. Bu hizmetlerde vatandaşımızla istişare ederek yapıyoruz. Hemşerilerimizle birlikte Kırşehir’i daha ilerilere götüreceğiz. Önümüzde yapacağımız birçok hizmet var. Birlikten kuvvet doğar. Amacımız el ele verip önümüzdeki nesillere daha yaşanabilir bir Kırşehir bırakmak” dedi.
HALKIMIZIN BİZDEN İSTEDİĞİ HİÇBİR DESTEĞİ GERİ ÇEVİRMEDİK
“Kalkınan ve gelişen bir Kırşehir için 2009 ‘dan beri her alanda yeni icraatlar üreten bir belediye olarak, kapımızı çalan tüm halkımızın bizden istenen hiçbir desteği geri çevirmedik” diyen Bahçeci şöyle devam etti:
“Amacımız vatandaşımızı memnun etmektir. Halkımızın memnuniyeti, bizim için yapılan en büyük hizmetten daha önemlidir. Her mahallede yoğun bir çalışmanın içerisindeyiz. Altyapı çalışmalarımız bitti. Bu şehrin artık modern ve kalıcı bir altyapıya kavuşmasını arzu ediyor, onu da tamamladık”
İŞİMİZ GÜCÜMÜZ KIRŞEHİR’E HİZMET ETMEK
Kırşehir Belediyesi’nin proje üreten bir belediye olduğunu anımsatan Başkan Bahçeci, sözlerini şöyle tamamladı:
“Projelerimiz devam ediyor. Her yerde yoğun bir şekilde asfalt çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Ağaçlandırma ve yeşillendirme çalışmalarımız sürüyor. Ahi Evran Külliye projemiz de hızla devam ediyor. Projelerimizi tek tek hayata geçirdik. Sorumluluğumuzda olan bütün hizmetleri en ücra mahallelerimize kadar götürüyoruz. Susuz, kanalizasyonsuz, yolsuz bir mahalle bırakmadık. Her mahallemiz yaşanabilir konumda olacak. Arzumuz; Kırşehir’in huzur içerisinde yaşanılabilir bir konuma gelmesidir. Kırşehir’imizi güzelleştirirken, şehrin kültürüne, kimliğine uygun çalışmalar yapmaya özen gösteriyoruz. İşimiz, gücümüz ve sevdamız Kırşehir.” (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .