Bahçeci: “Her gittiğimiz yerde iz bırakacağız”

Bahçeci: “Her gittiğimiz yerde iz bırakacağız”

06.09.2017

Kırşehir Belediyesi’nin kent merkezinde hayata geçirdiği altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından üst yapıda başladığı dev hamle devam ediyor. Ana caddelerin çift yönlü trafiğe açılmasının ardından kaldırım, peyzaj ve bisiklet yolu çalışmaları hızlandı. Kırşehir Belediyesinin kent merkezinde Ankara Caddesi, Terme Caddesi, Atatürk Caddesi, Lise Caddesi’nde hayata geçirdiği dev altyapı hamlesi tamamlanırken, kısa süre önce başlayan üst yapı […]


Kırşehir Belediyesi’nin kent merkezinde hayata geçirdiği altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından üst yapıda başladığı dev hamle devam ediyor.
Ana caddelerin çift yönlü trafiğe açılmasının ardından kaldırım, peyzaj ve bisiklet yolu çalışmaları hızlandı.
Kırşehir Belediyesinin kent merkezinde Ankara Caddesi, Terme Caddesi, Atatürk Caddesi, Lise Caddesi’nde hayata geçirdiği dev altyapı hamlesi tamamlanırken, kısa süre önce başlayan üst yapı çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor.
Bütün altyapısı yenilenen caddeler; kaliteli Avrupa standartlarında asfaltlanarak, bisiklet yolları, peyzajları ve kaldırımlarıyla yenilenecek.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Altyapı çalışmalarımız bitti hızlı bir şekilde üst yapıya geçtik. Çalışmalara Mehmet Ali Altın bulvarından başladık. Caddelerde eski olan ne varsa kaldıracağız. Bölgede çok yoğun bir tempoda çalışılıyor. Caddelerimizde çalışmalarımız bittiğinde Kırşehir’in en nezih, en güzel caddelerinden birisi haline gelecek. Avrupa standartlarında asfaltlama yapıyoruz. Ben çalışmalar sırasına sabır gösteren vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu alt yapısını tamamlanan bölgelerde 40-50 yıl daha alt yapı inşaatı görmeyecek” dedi.
Üst yapıda çalışmalarının son sürat devam ettiğini ifade eden Başkan Bahçeci, caddelerin kaldırımıyla, bisiklet yoluyla, aydınlatmasıyla, ağaçlandırma ve yerkonlarıyla üst yapısını bitirip vatandaşların hizmetine sunacaklarını müjdeledi.
Her caddeyi baştan aşağı yenileyeceklerini ifade eden Başkan Bahçeci, “Vatandaşlarımızın rahat ve huzuru için gece gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Biz bu makamda bir gün fazla kalalım diye değil kaldığımız sürede bir fazla ne icraat yapabiliriz anlayışına sahibiz. Biz kendi ikbalimizi bir kenara bırakarak Kırşehirlinin geleceği için elimizi taşın altına koyduk. Önemli olan iz bırakmak, önemli olan eser bırakmaktır. Biz bunun gayreti içindeyiz. Bundan da mutluluk duyuyoruz. Her gittiğimiz yerde iz bırakmak, eser bırakmak için gece gündüz çalışmaya, vatandaşlarımızın dertlerine derman olmaya, Kırşehir’imizi bir adım daha ileri götürmek için gayret etmeye devam edeceğiz” ifadesini kullandı.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .