Bahçeci, esnafla buluştu

Bahçeci, esnafla buluştu

14.07.2017

Hayata geçirdiği projeleriyle Kırşehir’de büyük bir değişimi ve dönüşümü gerçekleştiren Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Başkan Bahçeci, Çarşı esnafıyla buluştu. Bahçeci, Mini Çarşı ile 2. ve 3. Çarşı esnafını ziyaret etti. İşyerlerini ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Bahçeci, hem vatandaşla, hem […]

Hayata geçirdiği projeleriyle Kırşehir’de büyük bir değişimi ve dönüşümü gerçekleştiren Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, esnaf ziyaretlerine devam ediyor.
Esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Başkan Bahçeci, Çarşı esnafıyla buluştu.
Bahçeci, Mini Çarşı ile 2. ve 3. Çarşı esnafını ziyaret etti.
İşyerlerini ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Bahçeci, hem vatandaşla, hem de esnafla sohbet ederek, talepleri dinledi.
Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Başkan Bahçeci, Kırşehir’in gelişmesinde esnafın çok önemli rol oynadığını belirtirken, “Başlatmış olduğumuz dev projelerle Kırşehir geleceğe koşuyor ve Kırşehir artık cazibe Merkezi oluyor. Kırşehir’de büyük bir değişimi ve dönüşümü gerçekleştiriyoruz” dedi.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, kasabından manavına, berberinden lokantasına kadar bütün esnaf işyerlerine uğradı.
Bahçeci, esnafın hal ve hatırını sorarak işleri hakkında bilgi aldı, sorunları dinledi, hem de Belediye çalışmaları hakkında esnafı bilgilendirdi.
Kırşehir’de büyük bir değişim ve dönüşümün gerçekleştiğini belirten Başkan Bahçeci, aynı bölgede hizmet eden insanlar olarak, bölgenin gelişmesinde esnafın büyük rol oynadığını söyledi.
Bahçeci, “Gerek bilgilendirme ve istişare toplantılarıyla, gerekse esnaf ziyaretlerimizle bütün esnaf kardeşlerimizle bir araya geliyoruz. İlimizin durumunu, belediyemizin yaptıklarını ve yapacaklarını paylaşıyoruz. Onların isteklerini, sorunlarını dinliyoruz ve belediyemizin çalışmaları ile ilgili esnaflarımızı bilgilendiriyoruz. Yeni projelerimiz neler var, neler değişecek esnaflarımızla istişare etme fırsatını buluyoruz. Esnafımız bölgemizin yatırımcısıdır. Bölgemizin gelişmesi adına çok etkin rol oynar. Kırşehir o kadar hızlı değişti ki buna hep birlikte şahit oluyoruz. Esnafımız, işverenimiz, yatırımcımız artık Kırşehir’i tercih eder duruma geldi. Yaptığımız hizmetleri esnafımızın vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Daha modern ve yaşanabilir bir şehirde yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan Kırşehir’imizi hep birlikte katkı sunuyoruz. Esnafımız Kırşehir’in vazgeçilmezidir, ziyaretlerimize devam edeceğiz” dedi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .