BAHÇECİ DENETİMDE

BAHÇECİ DENETİMDE

19.08.2017

Kırşehir’de farklı noktalarda devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Bahçeci, çalışmaların kısa sürede bitirilmesi talimatını verdi…

KIRŞEHİR’DE 100 milyon TL yatırımla yapımı gerçekleştirilen altyapının tamamlanması sonrasında yoğun olarak şehir merkezinde üst yapıya ilişkin asfalt, kaldırım ve peyzaj çalışmaları devam ediyor.
Öğretmenevi ile Eski Sanayi civarında devam eden üst yapı çalışmalarının yanı sıra Kervansaray Mahallesi Mehtap Tepesi Mevkii’nde yapımı geçtiğimiz haftalarda başlayan asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, çalışmalar hakkında bilgi alırken, vatandaşların taleplerini de dinledi.
Belediye teknik personeli ile birlikte şehir merkezinde devam eden kaldırım ve peyzaj çalışmalarını, Mehmet Ali Altın Bulvarında yapımı devam eden kaldırım düzenleme çalışmalarını ve Kervansaray Mahallesi Çatı Yapı yolunda yapılan kazı çalışmalarını yerinde denetleyen Başkan Bahçeci, vatandaşların yaşam kalitelerini artırmaya odaklı çalıştıklarını söyledi.
Altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda üst yapıyı hızlı bir şekilde ilerleten Belediye ekipleri, çalışmalar hakkında Başkan Bahçeci’ye bilgiler verdi.
Çalışmaların bir an önce bitirilmesi talimatı veren Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Kırşehir halkının yaşam kalitesini en üst düzeye çıkarmak, mutlu insanların geleceğe umut ve heyecanla baktığı, yaşamaktan zevk aldığı, İç Anadolu’nun parlayan yıldızı Kırşehir’de hedefi doğrultusunda halkımızdan aldığımız güçle gerçekleştirdiğimiz hizmetlerle hedeflerimize kararlı adımlarla yürümeye devam ediyoruz” dedi.
Şehrin ihtiyaca karşılık vermek adına yeni yollar yapıldığını belirterek, Kırşehir’in artan nüfusuna karşı altyapı ve üst yapısıyla beraber parkları, yeşil alanları ve sosyal yaşam alanlarını oluşturduklarını söylen Başkan Bahçeci, “Gelişen ve değişen bir Kırşehir için belediye olarak günün ihtiyaçlarını karşılarken bir yandan da geleceğin Kırşehir’ini inşa ediyoruz. Göreve geldiğimiz ilk andan itibaren günü kurtaran projeler peşinde koşmadık. Her zaman kalıcı ve vatandaşların yaşamını kolaylaştıracak yatırımlara imza attık. Şehrimizde kalıcı, iz bırakacak yatırımlar yapıyoruz. Uzun vadede hedefimiz kaliteli ve konforlu bir kent yapmak. Bu yolda ilerlemeye devam edeceğiz” ifadesini kullandı.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .