Bahçeci: “Bizim gücümüzden ülkemiz güç alsın”

Bahçeci: “Bizim gücümüzden ülkemiz güç alsın”

04.10.2017

Güçlü Kırşehir için önemli hizmetlere imza atan Yaşar Bahçeci, Kırşehir’e değer katmaya devam ediyor…

2009 yılı Nisan ayında göreve geldiği gün itibarıyla seçim vaatleri arasında yer alan projelerini adım adım hayata geçiren Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir’de büyük değişimlere imza atıyor.
Kırşehirlilerin her zaman yanında olan Başkan Bahçeci, mesaisinin büyük bir bölümünü vatandaşlarıyla birlikte geçiriyor.
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, göreve geldiği günden itibaren Kırşehir’de büyük bir değişim ve gelişim yaşanmasına vesile oldu.
Kırşehir’de alt ve üst yapı çalışmaları nüfus artışına orantılı olarak hızlı bir şekilde ilerlerken, cadde ve sokaklar yenileniyor, kanalizasyon ve yağmur suyu hatları güçlendiriliyor.
Kent estetiği çalışmaları, parklar, yollar yapılıyor.
Şehrin çehresi her geçen gün daha da güzelleşiyor.
Yapılan bu hizmetlerin yanı sıra Belediyenin kapılarını her zaman halkına açık tutan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, her gün vatandaşlarla görüşüyor ve mahallelerde esnaf ziyaretleri gerçekleştiriyor.
Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen, istek ve şikâyetlerine çözüm olmaya çalışan Başkan Bahçeci, her zaman olduğu gibi halkla iç içe olmaya devam ediyor.
Şehrimizde esnaf ve vatandaşlarla kapı kapı dolaşarak bir araya gelen ve vatandaşlardan da karşılık bulan Başkan Bahçeci, “Kırşehir’imizi, işimizi ve insanımızı seviyoruz, severek, isteyerek, heyecanla ve aşk ile Kırşehir’imize değer katıyoruz” dedi.
Başkan Bahçeci, “Gelecek nesillerimizi önemsiyoruz. Kırşehir’de birbirimize ihtiyacımız var. Bizim güçlü olmamız lazım ki bizim gücümüzden ülkemiz güç alsın. Her zaman olduğu gibi bugün de bize sahip çıkan, hizmet etme imkânı veren bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. İdarecilik hizmet etme sanatıysa, halkında bu hizmetlerden istifadesinin ne kadar doğru olup olmadığını anlaması bu yaptığımız istişarelerinin sonucundadır. Kırşehir Belediyesi olarak şehrimize yaptığımız hizmetler belli. Cadde ve sokaklarımızı güzelleştirdik, güzelleştirmeye devam ediyoruz. Neredeyse Kırşehir’i baştan aşağıya yeniledik. Sosyal alanlar yaptık ve bu hizmetleri yaparken de halkımızla istişare yaparak ve onların isteği doğrultusunda projelerimiz gerçekleştiriyoruz. Allaha hamdolsun Kırşehir’e sizlerin verdiğiniz güçle değer katmaya devam ediyoruz, edeceğiz. Tek derdimiz güçlü Kırşehir, güçlü Türkiye için sizlere hizmet etmektir” şeklinde konuştu.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .