Bahçeci: “Biz her projemizde şehre katacağı değeri de göz önüne aldık”

Bahçeci: “Biz her projemizde şehre katacağı değeri de göz önüne aldık”

07.11.2018

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Güzel hizmetlerin altına hep birlikte imza atalım. Birlikte başaralım birlikte Kırşehir’imizi daha güzele götürelim” dedi. Belediyecilik anlamında çok büyük projeler gerçekleştirildiğini ifade eden Başkan Bahçeci, “Bugün Kırşehir’de hangi mahalleye giderseniz gidin, o kadar çok anlatacağımız hizmet var ki, emin olun bir siyasetçi için büyük bir şans. Makam ve mevkiler gelip […]

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Güzel hizmetlerin altına hep birlikte imza atalım. Birlikte başaralım birlikte Kırşehir’imizi daha güzele götürelim” dedi.
Belediyecilik anlamında çok büyük projeler gerçekleştirildiğini ifade eden Başkan Bahçeci, “Bugün Kırşehir’de hangi mahalleye giderseniz gidin, o kadar çok anlatacağımız hizmet var ki, emin olun bir siyasetçi için büyük bir şans. Makam ve mevkiler gelip geçici. 2009 yılında göreve başladığımızda bu şehrin çok sorunları vardı, 9,5 yılda yaptığımız hizmetler ve gerçekleştirdiği projelerle şehrin çehresini değiştirerek adeta yeniden imar edildi. Kırşehir’i marka şehir haline dönüştürecek projeleri bir bir hayata geçirdik” diye konuştu.
“Bir şehirde altyapı yoksa üstte ne yapsanız faydası yoktur” diyen ve yerel yönetimlerin, yerinde yönetim anlayışı ile pek çok hizmeti barındırdığını ve sorunu çözdüğünü ifade eden Başkan Bahçeci, şöyle devam etti:
“Kırşehir’de uzun yıllardır bekleyen ve çözülemeyen birçok sorunu çözüme kavuşturduk. Öncelikle altyapıya önem verdik. Eğer bir şehirde altyapı yoksa üstte ne yapsanız faydası yoktur. Önce altyapı sonrasında üste ne yapsanız yakışır. Günlük veya anlık çözümler bizi çok uzağa götürmez düşüncesi ile altyapıya çok fazla önem verdik.
Şehirde yeşil alan diyecek bir tane düzenli parkımız yoktu. Kırşehir’de doğru dürüst vakit geçirecek sosyal alanlar yoktu. Şimdi ise çok şükür vakit geçirecek sosyal mekânlar Kırşehir’imize kazandırdık. Bu sorunların hepsini giderdik. Bundan sonraki süreçte gerçekleştireceğimiz çalışmalarla Kırşehir’i 2023.2053.2071 hedeflerine hazır hale getireceğiz.”
“HER MAHALLEMİZE DEĞER KATAN ÇALIŞMALAR GERÇEKLEŞTİRDİK”
Başkan Bahçeci, şunları söyledi:
“Önemli olan şehre değer ve vizyon katmaktır, her yaptığımız projede biz bu yaklaşımı ortaya koyduk. Bir projeyi yapmak önemli ama, bir projeyle birlikte o bölgeye değer ve önem kazandırmak daha da önemli. Biz ihtiyacı karşılamaya yöneldik. Yaptığımız projelerde bölgeye ve Kırşehir’e değer kazandırmayı hedefledik. Biz hiçbir projede sadece ihtiyacı karşılamayı amaçlamadık, şehre katacağı değeri de göz önüne aldık. Rabbime şükür ki şehrimize birbirinden önemli kıymetli çok sayıda proje kazandırdık. Her mahallemizde prestij projeler kazandırdık. Ahi Evran Külliyesi, Bağbaşı Kentsel dönüşüm, Aşıkpaşa Masal Parkı, Güneykentte Güzler Evcil Hayvanlar Parkı ve Piknik alanı, Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi birçok projelerimiz Kırşehir’imize değer katan çalışmalar. Bu yapılan projeler Kırşehir’imiz için çok güzel şeyler her zaman söylüyorum, hizmetin siyaseti olmaz. Yapılanlar kalır, onun için de Kırşehir’in hayrına olan her şey beni çok mutlu ediyor. Şükürler olsun bugün Kırşehir belediyecilik anlamında birçok güzelliklerin yapıldığı bir şehir. Bu şehir hepimizin, bu şehre taş taş üzerine konduysa bu geleceğe konmuş bir taştır. Kimin koyduğundan ziyade konan taşların güzelliğini yaşamak gerekir. Sonuçta ortak paydamız Kırşehir. Farklı düşünceler olabilir ama bizim ortak paydamız Kırşehir. Tabii ki tercihlerimiz olacak, başka önceliklerimiz olacak ama hiçbir zaman kardeş olduğumuzu, aynı şehirde yaşadığımızı unutmadan birlik ve beraberlik içinde şehrimize hizmet etmeye devam
edeceğiz. Güzel hizmetlerin altına hep birlikte imza atalım. Birlikte başaralım birlikte Kırşehir’imizin daha güzele götürelim.” (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .