Bahamettin Öztürk’ten birlik çağrısı

Bahamettin Öztürk’ten birlik çağrısı

29.01.2015

Kırşehir Esnaf Odaları Birlik Başkanı Bahamettin Öztürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kırşehir’e gelişinde tüm Kırşehirliler olarak birlik ve beraberlik içinde olunması çağrısında bulundu…
BAHAMETTİN ÖZTÜRK:
“Hiçbir siyaset gütmeden birlik beraberlik içinde olursak yapamayacağımız bir şey yok”

KIRŞEHİR Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin öztürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kırşehir’e gelişi dolayısıyla tüm Kırşehirlileri birlik ve beraber içerisinde hareket etmeye davet etti.

Kırşehir’in için isteklerimizi hiçbir siyaset gütmeden, birlik ve beraberlik içinde olarak yerine getirileceği inancında olduğunu dile getirerek, “Birlik beraberlik içinde çalışacağız Kırşehir’i daha güzelleştireceğiz” diyen Birlik Başkanı Bahamettin Öztürk, şöyle konuştu:

“Kırşehir halkı, Kırşehir esnafı siyaseti ne olursa olsun devletin başı buraya geliyor ve yarın herkesin Cacabey Meydanı’nda Cumhurbaşkanı’nı karşılamalı. Kırşehir’in kabuğunu kırması için gereklidir diyorum.
“Hızlı tren sözü, Sarıyahşi Köprüsü’nün açılışı ve yolların yapılması, özellikle Ahi Külliyesi’ne büyük hizmetler, Ahi Evran Üniversitesi’ne Tıp Fakültesi’nden tutun da 7-8 tane fakülte açılıyor. Bunlar hep Cumhurbaşkanı’nın ağzından çıkacak bir kelime. Bütün esnaf kardeşlerimize sesleniyorum, partisi ne olursa olsun gelin. Kayserililer gibi olalım. Kayserililer devlet erkanı geldiğinde hemen birleşiyorlar. Seçime 6-7 ay var. Seçime kadar bize gelecek yatırımlarımıza bakalım. Gelen devletin başı, gidip dinleyelim. Kırşehir’e ne yatırımlar yapıyor, ne yatırım sözü veriyor birlik beraberlik içinde bir Kayserili gibi olalım. Ben değil, biz olalım. Seçimde kime verirsen ver oyunu, herkesin partisi var, ama seçilmiş kişiyle beraber olmak zorundayız. Yeşer Bahçeci seçildi. Güzel de hizmetler veriyor. Sen verdin, ben verdim, ben onun partisinde değildim, ben vermedim diye bir lüksümüz yok. Birlik beraberlik içinde çalışacağız Kırşehir’i daha güzelleştireceğiz. Yaşar Bahçeci’nin de ben AK Parti’den seçildim diye insanlara davranışı öyle değil. Herkesi kucaklamak zorunda, onun içinde seçilen kişi buraya geliyorsa bence bir Kayserili gibi olalım.
“Yürürlükten çıktı, hızlı trenin bir an evvel yapılması, Sarıyahşi Köprüsü bitti ve yolların bir an evvel yapılması, Tuzköy Havaalanı yolunun kısaltılması, Ortaköy’de çift yolun bir an evvel bitmesi, Ahi Evran Üniversitesi’ne destekler ve yeni fakülteler, Ahi Külliyemizin bir an evvel yapılıp bitmesi gibi taleplerimizi isteyeceğiz Cumhurbaşkanımızdan. Ben hiçbir siyaset gütmeden Kırşehirli olmak lazım. Yarın bir Kayserili gibi Kırşehirli olursak daha güzel olacağı inancındayım. Hem Mucur’daki açılışa, hem de Cacabey Meydanı’ndaki programına katılalım. Siyasetimiz ne olursa olsun orada olmamız lazım. İsteklerimizi dile getireceğiz. Bir sürü isteklerimiz var ve birlik beraberlik içinde olursak yapamayacağımız bir şey yok.”YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .