Bağbaşı Aile Yaşam Merkezi inşaatı devam ediyor

Bağbaşı Aile Yaşam Merkezi inşaatı devam ediyor

11.01.2018

Bağbaşı Kentsel Dönüşüm alanı içerisinde bulunan, Aile Yaşam Merkezi inşaatının yapımına hızla devam ediliyor. Aile Yaşam Merkezi dört katlı içerisinde bodrum, zemin artı iki kattan oluşan bir bina şeklinde tasarlandı. Aile Yaşam Merkezi binası yaklaşık 600 metre kare ye oturan bina. Bodrum katında yüzme havuzu olacak. Fitness, aerobik, güzellik merkezi, bakım merkezleri, giyinme soyunma odaları […]


Bağbaşı Kentsel Dönüşüm alanı içerisinde bulunan, Aile Yaşam Merkezi inşaatının yapımına hızla devam ediliyor.
Aile Yaşam Merkezi dört katlı içerisinde bodrum, zemin artı iki kattan oluşan bir bina şeklinde tasarlandı. Aile Yaşam Merkezi binası yaklaşık 600 metre kare ye oturan bina. Bodrum katında yüzme havuzu olacak. Fitness, aerobik, güzellik merkezi, bakım merkezleri, giyinme soyunma odaları olacak. Üst kat giriş katında kafeteryası olacak ve üst katında sınıflar ve derslikler şeklinde tasarlandı.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, kentsel dönüşüm alanında kaliteli inşaat çalışmalarının devam ettiğini belirtti.
Yapılan projeler hakkında konuşan Başkan Bahçeci, “TOKİ Bağbaşı son etabı hızla devam ediyor. Aile Yaşam Merkezi Kırşehir’imiz için son derece önemli bir bina olacak. Bağbaşı Aile Yaşam Merkezi TOKİ tarafından yapılıyor ve bitince de Belediyemize devir edilecek işletmesini tamamen Belediye yapacak. Buradaki amacımız Kırşehir’imize ve özellikle Bağbaşı’nda oturan insanlarına bu bölge 2712 dairelik bir proje idi. Bu sene 3.etapla birlikte tamamlanmış olacak ve bunun yanında bu bölgeyi tekrar imar revizyonuna aldık ve inşallah kısa bir zaman içinde Belediye meclisimizin onayı ile plan devreye girecek. Aslında burası Kırşehir’in üniversiteye yakınlığı sebebi ile üniversitenin kullanabileceği çok önemli bir merkez haline gelecek. Özellikle hanımlar yüzme dersi alabilecek. Bağbaşı Aile Yaşam Merkezinin bir otelin SPA gibi düşünülmesi lazım ve bu şekil tasarlandı. Spor alanı olacak. Aerobik, fitness orada spor yapabilecekler. Yine burada Aile Yaşam Merkezinde olduğu gibi her alanda açacağımız kurslarla burası inşallah çok güzel bir hizmet verecek. Öğretmenler, öğrenciler için çok güzel bir mekân olacak burasını en güzel bir şekilde kullanabilecekler. 2018 yılının Haziran ayında bize teslim edecek bizde tefrişini yapıp içini inşallah Kırşehirlilerimize birkaç ay sonrada bizde Kırşehirlilerimizin hizmetine sunacağız” dedi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .