AYM’de Dönem Sonu Sergisi

AYM’de Dönem Sonu Sergisi

24.08.2017

Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi’nin Çocuk Kursları Dönem Sonu Sergisinin açılışı Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin katılımı ile yapıldı. Aile Yaşam Merkezinde 2 ay boyunca 13 branşta bin 55 öğrenciye eğitim verildi. Açılış töreninde yaptığı konuşmada, emeği geçenlere teşekkür ederek, çocuklara başarılar dileyen Başkan Bahçeci, “Zumba öğretmenine ve öğrencilerine yaptıkları gösteriden dolayı teşekkür ediyorum. Bu yaşta […]

Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi’nin Çocuk Kursları Dönem Sonu Sergisinin açılışı Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin katılımı ile yapıldı.
Aile Yaşam Merkezinde 2 ay boyunca 13 branşta bin 55 öğrenciye eğitim verildi.
Açılış töreninde yaptığı konuşmada, emeği geçenlere teşekkür ederek, çocuklara başarılar dileyen Başkan Bahçeci, “Zumba öğretmenine ve öğrencilerine yaptıkları gösteriden dolayı teşekkür ediyorum. Bu yaşta cesaret ve öz güvenle yer almaları daha kıymetli. Yaz döneminde çocuklarımızın yaz tatilinde hem kendilerini eğitmeleri açısından, hem zamanlarını güzel geçirmesi açısından bu kursları planladık ve iki ay boyunca on üç branşta otuz altı grup halinde 1055 öğrencimize hizmet verdik ve bu öğrencilerimize 13 öğretmenimiz hizmet etti, kendilerine teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca kurslara kayıtsız kalmayan velilere de teşekkür ediyorum diyen Başkan Bahçeci kurslarımız Kış ayında da 36 branşta devam edecek. Çocuklarımız içinde kurslarımız olacak. Kış aylarında devam edecek kurslarımıza yetişkinlerimizi de bekliyoruz kayıtlarımız bayramdan sonra başlayacak. Bu kurslara katılmak çocuklarımızı geleceğe hazırlamak onların hem sanat alanında hem kültürel alanda, farklı branşlarda eğitim alması onların geleceği açısından çok önemli. Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezini Eylül ayı sonunda açacağız. Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde daha kapsamlı atölyeleri ile farklı branşları da ilave ederek bu işi daha ileri taşıyıp geliştireceğiz. Siz velilerden kurslara devam etmenizi bekliyorum. Kurslarımızı istikrarlı bir şekilde tamamlayan yavrularımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Başkan Bahçeci ve veliler çocukların yaz boyunca yaptıkları ürünlerin sergisini gezdi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .