Ayhan Yolal yeniden müdür

Ayhan Yolal yeniden müdür

23.03.2019

2014-2018 yılları arasında Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü görevinde bulunan ve eski müdür Sami Duman’ın mahkeme kararı ile atanması ile bir süredir başka görevlerde bulunan Ayhan Yolal yeniden okul müdürlüğüne atandı. 15/03/2019 tarihinde Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü görevine atanan olarak Ayhan Yolal yeniden çalışmalarına başladı. Son yıllarda eğitim ve öğretim […]

2014-2018 yılları arasında Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü görevinde bulunan ve eski müdür Sami Duman’ın mahkeme kararı ile atanması ile bir süredir başka görevlerde bulunan Ayhan Yolal yeniden okul müdürlüğüne atandı.
15/03/2019 tarihinde Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü görevine atanan olarak Ayhan Yolal yeniden çalışmalarına başladı.
Son yıllarda eğitim ve öğretim başarısıyla çıta yükselten Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi meslek alanında öğrencilere yön veriyor. Adeta bacasız fabrika gibi imal edip bu ürünleri satışa sunarak gelirini okulun daha geniş kapsamda hizmet vermesi için harcanıyor.
Okul Müdürü Ayhan Yolal, göreve geldiği günden bu yana eğitim alanında öğrencilere katkı sunmak ve meslek sahibi olabilmeleri için gecesini gündüzüne katarak yoğun bir mesai harcıyor. Okul Müdürü Yolal, “Ekonominin ve teknolojinin ihtiyaç duyduğu bilim insanları okulumuzda yetiştiriyoruz. Devletimiz de bu okullarımıza gereken yardımı yapmaktadır.”
Ayhan Yolal’a görevinde başarılar diliyoruz. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .