Atletizm Geliştirme Projesi İl Birinciliği Tamamlandı

Atletizm Geliştirme Projesi İl Birinciliği Tamamlandı

27.02.2019

TÜRKİYE Atletizm Federasyonunun faaliyet programında yer alan ‘Atletizmi Geliştirme Projesi’ Kırşehir İl birinciliği seçmeleri tamamlandı. Türkiye Atletizm Federasyonu’nun önemli projeleri arasında yer alan Atletizmi Geliştirme Projesi, Türkiye genelinde 81 ilde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz koordinesinde devam eden proje Kırşehir il ve ilçe merkezlerinde ki köy ve kasabalarda yaşayan genç sporcularının katılımları ile İl birinciliği […]

TÜRKİYE Atletizm Federasyonunun faaliyet programında yer alan ‘Atletizmi Geliştirme Projesi’ Kırşehir İl birinciliği seçmeleri tamamlandı.
Türkiye Atletizm Federasyonu’nun önemli projeleri arasında yer alan Atletizmi Geliştirme Projesi, Türkiye genelinde 81 ilde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz koordinesinde devam eden proje Kırşehir il ve ilçe merkezlerinde ki köy ve kasabalarda yaşayan genç sporcularının katılımları ile İl birinciliği seçmeleri sona erdi.
Onlarca yeni yetenekli sporcuların seçildiği yarışlar Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Kırşehir Atletizm il temsilciliğince ilk olarak Akçakent, Çiçekdağı, Boztepe, Kaman, Akpınar ve Mucur ilçelerinde yapılan seçmelerin ardından Kırşehir Petlas Kros Parkurunda il birinciliği seçmelerinin ardından ‘Atletizmi Geliştirme Projesi’ Kırşehir İl birinciliği seçmeleri tamamlandı.
25 Şubat 2019 pazartesi günü İl Petlas Kros parkurundan ilçe ve illerden gelen sporcular ile il birinciliği için final yarışları koşuldu.
Yarışların sonunda dereceye giren sporculara madalyalarını Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yurt Hizmetleri Müdürü Nurullah Soylu, Atletizm İl temsilcisi Harun Yıldırım ve okul müdürleri ile Beden eğitimi öğretmenleri tarafından sporculara takdim edildi.
Yarışlarda dereceye giren sporcularımızı tebrik eder, 30 Mart 2019 tarihinde ilimiz Kırşehir’de yapılacak olan ‘Atletizmi Geliştirme Projesi’ İç Anadolu Bölge finalinde sporcularımıza başarılar dileriz.
(HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .