Atkılar sahiplerini buldu

Atkılar sahiplerini buldu

03.10.2017

Yeşil-beyazlı iki taraftar atkılarını Burger’n Joy’un sahibi Saadet Doğangün’ün elinden aldı…

KIRŞEHİR Amatör Lig sayfasının düzenlediği “Doğru Skoru Bil Atkını Al” yarışmasında 0-0 biten Bartınspor maçının skorunu en erken tahmin eden Hasan Bozdemir ve Kemal Şahin, atkılarını Buger’n Joy sahiplerinden Saadet Doğangün’ün elinden aldı.
Kırşehir’deki Burger’n Joy’un sahiplerinden Saadet Doğangün yaptığı açıklamada: “Kırşehir’de böylesine güzel bir yarışmasın olduğunu sosyal medyada görünce ve işin içinde Kırşehirspor olunca hiç düşünmeden bu hafta atkı yarışmasına sponsor oldum. Bizlerde Bartınspor maçın ardından doğru skoru ilk bilen iki kişiye Pazartesi günü 2 tane Kırşehirspor armalı atkı verdik. Kırşehir Belediyespor’a yürekten başarılar diliyorum” dedi.
Kırşehir Amatör Ligi sayfası Genel Yayın Yönetmeni Salih Hançer yaptığı açıklamalarda: “2012 yılında kurduğumuz ‘Kırşehir Amatör Lig’ sayfasındaki yoğun ilgiden dolayı böyle bir yarışma düzenlediğini ve bu yarışmayı Kırşehir Belediyespor maçlarından bir hafta öncesinden skorları alıp doğru tahmini yapanı ödülsüz bırakmayacağını belirtti.
Hançer, “Kırşehir Amatör Lig’ Facebook sayfasında her kesimde haberler var. Tabi ki gönül istedi ki Kırşehirspor haberlerini Amatör Ligi adı altında değil de farklı isimle yapmayı. İnşallah bu sene hedeflediğimiz şampiyonluğu alarak 3.lige çıkarız. Kırşehir’in nüfusunun 30-40 binlerde olduğu yıllarda 2. ve 3. Lig’de temsil edilirken, bugün 125 bini geçen merkez nüfusuna göre amatör ligde olmasının son derece üzüntü verici bir durum” dedi.
Salih Hançer son olarak ‘Kırşehir Amatör Ligi’ sayfasında Kırşehir Belediyespor’un an ve an fotoğrafları, son dakika gelişmeleri ve Kırşehir’deki bütün spor organizasyonlarının sayfada yer aldığını söyledi.
YARIŞMASINA KATILMA ŞARTLARI?
***Yarışmaya katılabilmek için Kırşehir Amatör Ligi sayfasını beğenmek şart.
***Skoru doğru tahmin etse de sayfayı beğenmeyenlere atkı verilmiyor.
***Skoru yazılacak olan takımın ismi belirtilmeli
***Birden fazla yorum yapıp skor tahmin edenlerin ilk yaptığı yorum geçerli sayılıyor.
***Düzenlenen yorumlar ise dikkate alınmıyor.
***Kırşehir içinden kazanan takipçilere hediye atkı elden veriliyor.
***Şehir dışına gönderim de kargo ücreti sayfa yönetimine ait değil.
***Kazanan talihlilere hediye atkı maçın ertesi gününde veriliyor.
***Atkı yarışması sponsorlar nezdinde yapılacak. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .