ATAK GENÇLİKSPOR LİGE HAZIRLANIYOR

ATAK GENÇLİKSPOR LİGE HAZIRLANIYOR

26.10.2017

KIRŞEHİR 1.Amatör Küme takımlarından Atak Gençlikspor, gelecek hafta başlayacak lig öncesi 2 No’lu Sentetik Saha’da yaptığı çalışmayla hazırlıklarına devam ediyor. Antrenman öncesi orta sahada futbolcular ile kısa bir konuşma yapan antrenör Mehmet Şahan, “Yeni sezonda sizlere güveniyorum. Sizde bu takımın oyuncusu iseniz maçlarda gerçek kimliğinizi gösterin. İnşallah hepiniz ileride çok kaliteli futbolcular olursunuz” dedi. 2 […]

KIRŞEHİR 1.Amatör Küme takımlarından Atak Gençlikspor, gelecek hafta başlayacak lig öncesi 2 No’lu Sentetik Saha’da yaptığı çalışmayla hazırlıklarına devam ediyor.
Antrenman öncesi orta sahada futbolcular ile kısa bir konuşma yapan antrenör Mehmet Şahan, “Yeni sezonda sizlere güveniyorum. Sizde bu takımın oyuncusu iseniz maçlarda gerçek kimliğinizi gösterin. İnşallah hepiniz ileride çok kaliteli futbolcular olursunuz” dedi.
2 No’lu Sentetik sahasında saat 17.30’da başlayan antrenmana tüm futbolcular katılırken, ısınma ile başlayan antrenman daha sonra 5’e 2 çalışmayışla devam etti. Pas ve topla teknik çalışmasıyla devam eden antrenman takım halinde koşula ile sürdü.
Antrenör Mehmet Şahan, takım halinde yapılan koşuların ardından, taktik ağırlıklı gol ve yan top çalışması yaptırırken, daha sonra top tekniğini artırıcı çalışma yapılandı.
2 No’lu Sentetik sahasında gerçekleştirilen antrenman yine tam sahada taktik çift kale ile sona erdi. Yaklaşık 1.5 saat süren antrenmanda futbolcuların istekli ve keyiflerinin yerinde olması teknik heyeti zorlu karşılaşma öncesi sevindirdi.
Atak Gençlikspor ligler başlayana kadar antrenmanlarına her akşam 2 No’lu Sentetik Saha’da devam edecek.
Antrenör Mehmet Şahan akşam yapılan antrenmanın ardından gazetemize açıklamalarda bulundu
Şahan, yeni sezon hazırlıkları ile ilgili yaptığı açıklamada, “İyi bir kadro kurmaya çalışıyoruz. Hedefimiz büyük olacak” dedi.
Geçen sezon ligi 4.sırada bitirdiklerini söyleyen genç teknik adam Mehmet Şahan, yeni sezondan çok umutlu.
İyi bir kadroya sahip olduğunu, yapılacak olan transferlerle birlikte güçlerine güç kattıklarını söyleyen
Kırşehirli teknik adam, amacımız Kırşehir gençleriyle bu işi nasıl yapılır onu göstermenin uğraşı içindeyiz” ifadelerini kullandı.
Şahan, “Bizler günü birlik başarılar değil de kalıcı ve sağlam alt yapı ile ilerleyen yılları düşünerek hareket etmek istiyoruz. İlk antrenmanımızı yaptık. Güzel bir antrenman oldu. Şuan için kadromuzda bulunan ve transfer edeceğimiz futbolcular ile birlikte daha çok çalışacağız. Yolumuz çok uzun. Bu yolda elbette önümüze birçok engeller çıkacak ve bu engelleri en güzel şekilde çalışarak aşacağız” dedi. (Haber: Salih GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .