ASR sporcuları Muay Thai Bölge Şampiyonası’na hazır

ASR sporcuları Muay Thai Bölge Şampiyonası’na hazır

03.02.2015

Antrenör Ömer Çam: “Kırşehir’e en az beş şampiyonla döneceğiz” KIRŞEHİR’DE düzenlediği sportif faaliyetlerin yanı sıra elde ettiği başarılarıyla adından sıkça söz ettiren ASR Spor Merkezi, Muay Thai Bölge Şampiyonası’na hazırlanıyor. ASP Spor Merkezi, 3 Şubat’ta düzenlenecek Muay Thai Bölge Şampiyonası’na katılacak. 3 Şubat 2015 Salı günü gerçekleştirilecek Muay Thai Bölge Şampiyonası’n ilişkin gazetemize açıklamalarda bulunan […]

Antrenör Ömer Çam: “Kırşehir’e en az beş şampiyonla döneceğiz”

KIRŞEHİR’DE düzenlediği sportif faaliyetlerin yanı sıra elde ettiği başarılarıyla adından sıkça söz ettiren ASR Spor Merkezi, Muay Thai Bölge Şampiyonası’na hazırlanıyor.
ASP Spor Merkezi, 3 Şubat’ta düzenlenecek Muay Thai Bölge Şampiyonası’na katılacak.
3 Şubat 2015 Salı günü gerçekleştirilecek Muay Thai Bölge Şampiyonası’n ilişkin gazetemize açıklamalarda bulunan ASR Spor Merkezi Antrenörü Ömer Çam, umut dolu konuştu.
Kırşehir’e en az 5 şampiyonluk getireceklerini söyleyen Antrenör Ömer Çam, “Kırşehir’imizin adını Türkiye’de üst sıralara taşıyacağız” dedi.
3 Şubat’ta gerçekleşecek olan Muay Thai Bölge Şampiyonası’nın kendileri için önemli bir yere sahip olduğunu dile getirerek, bu spor ile yeni tanışan birçok sporcunun Niğde’de ringe çıkacağını ifade eden Ömer Çam, “Bu kardeşlerimizin kendilerine olan öz güvenlerini artırmak ve hayatlarında başarı yakalamaları için güzel bir vesile olacak bu şampiyona. Bu müsabakaya illerinde başarılı sporcular katılıyor. Biz de kendi şartlarımız el verdiği müddetçe Milli Antrenör Osman Çevik eşliğinde sporcularımızı bu şampiyonaya hazırladık. Osman hocam yılların getirmiş olduğu tecrübesini gençlere güzel bir şekilde aktarıyor. Şampiyonaya her kategoriden sporcu götürmenin gururunu yaşıyoruz. İnşallah Kırşehir’imize en az beş şampiyonla döneceğiz. Bu şampiyona ilerde yapılacak olan şampiyonalar için bir basamak olacak. ASR Spor Merkezi olarak gençleri her alanda başarıya ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Bu vesileyle Niğde’de şampiyonaya katılacak sporcularımıza canı gönülden başarılar diliyorum ve onlara güveniyorum” ifadesini kullandı.
(Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .