“Aşkpare” kitabı çıktı

“Aşkpare” kitabı çıktı

19.01.2015

Kırşehirli genç yazar Tolga Akpınar’ın “Aşkpare” kitabı okurlarıyla buluştu… Kitap, Kırşehir’de Dost Sahaf Kitapevi, NT Mağazaları ve Beğendik Mağazaları’ndan temin edilebilecek… 2014 yılında Aşkullah kitabı ile büyük çıkış yapan Kırşehirli genç yazar Tolga Akpınar, “Aşkpare” kitabını da okurlarıyla buluşturdu. İşletme Fakültesi mezunu Kırşehirli hemşehrimiz Tolga Akpınar, ilk kitabı Aşkullah’ın ardından “Aşkpare” kitabını da edebiyatseverlerin beğenisine […]

Kırşehirli genç yazar Tolga Akpınar’ın “Aşkpare” kitabı okurlarıyla buluştu… Kitap, Kırşehir’de Dost Sahaf Kitapevi, NT Mağazaları ve Beğendik Mağazaları’ndan temin edilebilecek…

2014 yılında Aşkullah kitabı ile büyük çıkış yapan Kırşehirli genç yazar Tolga Akpınar, “Aşkpare” kitabını da okurlarıyla buluşturdu.

İşletme Fakültesi mezunu Kırşehirli hemşehrimiz Tolga Akpınar, ilk kitabı Aşkullah’ın ardından “Aşkpare” kitabını da edebiyatseverlerin beğenisine sundu.
“Aşkullah” kitabı Türkiye’de en çok satan kitaplar listesine giren Kırşehirli yazar Tolga Akpınar’ın ikinci kitabı Aşkpare çıktı.
Deneme tarzında yazılan kitap İstanbul’da Koyu Kitap Yayınevi tarafından piyasaya sürüldü.
Kitap çıkar çıkmaz sosyal medyada en çok konuşulan başlıklar listesine girerken, Türkiye’deki tüm kitapçılardan ve dünyanın her yerinde internet üzerinden satışa çıkan kitapta insan ilişkileri, hüzün ve aşk konu ediliyor.
Tolga Akpınar’ın Aşkpare ve Aşkullah kitaplarına Kırşehir’de Dost Sahaf Kitapevi, NT Mağazaları ve Beğendik Mağazaları’ndan ulaşılabiliyor.
Dergi ve gazetelerin yanı sıra edebiyat sitelerinde yazıları yayınlanan ve bir dönem Sözlük Yazarlığı da yapan Tolga Akpınar’ın kitaplarına ayrıca kitapyurdu.com sitesinden de indirimli olarak Türkiye ve dünyanın her yerinden erişilebiliyor.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .