Asayişin sağlanmasında halk desteği

Asayişin sağlanmasında halk desteği

06.09.2017

Yağma ve hırsızlık olayların suçlularını yakalayan Asayiş ekipleri, vatandaşın hırsızlık ve yağma olaylarına karşı şüpheli şahısların 155’e bildirilmesini istedi…

KIRŞEHİR’DE suç ve suçluyla mücadelede polis-halk ilişkisini gözeterek, huzur ve güvenliği sağlayan Emniyet Müdürlüğü, vatandaşın mağdur olduğu olaylara karşı mücadelesini sürdürüyor.
Kırşehir’in huzurlu bir kent haline gelmesi için mahalle ve sokaklarda, apartman katlarında tanınmayan şahıs veya şahısların 155’e bildirilmesi istendi.
Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, hırsızlık ve yağma suçlarından aranan şahısları yakalayarak, adli mercilere teslim etti.
Kırşehir’de güvenliği ve halkın huzurunu sağlamak amacıyla son zamanlarda meydana gelen faili meçhul olayların çözümü noktasında zaman menfuru gözetmeksizin çalışıyor.
Edinilen bilgiye göre, yağma ve evden hırsızlık ile 8 adet otodan, 2 adet işyerinden hırsızlık ve 3 adet motosiklet hırsızlığı ile ilgili olarak yapılan çalışmalarda olaylara karışan şahısların eşkâl ve kimlik bilgileri tespit edildi. Söz konusu olaylarla ilgili 8 şahıs yakalanırken, hakkında hırsızlık ve yağma suçlarından işlem yapılan A.Ö., S.D., S.İ., O.K., Ü.Ş., H.D. ve M.B. isimli şahıslar çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklanarak Kırşehir E Tipi Kapalı Ceza Evine teslim edildi.
Kırşehirlilerin yağma ve hırsızlık olaylarında mağdur olmaması ve Kırşehir’in huzurlu bir kent haline gelmesi için mahalle ve sokaklarda, apartman katlarında tanınmayan şahıs veya şahısların 155 polis imdat telefonuna bildirmesi istenirken, Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü suç ve suçluyla mücadelesine kararlılıkla devam ediyor.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .