Asaf Kayaoğlu, MHP’den Milletvekili aday adayı

Asaf Kayaoğlu, MHP’den Milletvekili aday adayı

05.02.2015

Asaf  Kayaoğlu, MHP’den Milletvekili aday adayı Kayaoğlu: “Huzuru müjdeleyecek, kavgayı bitirecek, sevgiyi getirecek, yoksulluğu tarihe gömecek ve işsizliği yok edecek olan Milliyetçi Hareket Partisi’dir” Kırşehir Belediyesi’nde 1996 – 2005 yılları arasında Fen İşleri Müdürü olarak görev yapan  İnşaat Mühendisi  Asaf  Kayaoğlu, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak milletvekilliği seçimlerinde, MHP’de aday adayı olduğunu açıkladı. Asaf  Kayaoğlu […]

Asaf  Kayaoğlu, MHP’den Milletvekili aday adayı

Kayaoğlu: “Huzuru müjdeleyecek, kavgayı bitirecek, sevgiyi getirecek, yoksulluğu
tarihe gömecek ve işsizliği yok edecek olan Milliyetçi Hareket Partisi’dir”

mhp

Kırşehir Belediyesi’nde 1996 – 2005 yılları arasında Fen İşleri Müdürü olarak görev yapan  İnşaat Mühendisi  Asaf  Kayaoğlu, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak milletvekilliği seçimlerinde, MHP’de aday adayı olduğunu açıkladı.
Asaf  Kayaoğlu dün Aspava Restoranda İl başkanı Arif Ekici, Merkez İlçe Başkanı Abdullah Doğan, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte basın şehrimizdeki yazılı ve görsel basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.
Kırşehir’e yıllarca hizmet ettiğini ve Kırşehir’in tüm sorunlarını çok iyi bildiğini belirten Asaf Kayaoğlu, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak genel seçimlerde uğrunda bir nefer olarak çalışmaktan onur duyduğu ve her zamanda onur duyacağı Milliyetçi Hareket Partisi’nden milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.
MHP’nin bir mensubu olarak bu seçimlerde elini değil, yüreğini taşın altına koyarak Kırşehir’den milletvekili aday adayı olduğunu belirten Asaf Kayaoğlu, burada yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Bilindiği üzere ülkemizde 7 Haziran 2015 tarihinde Genel Seçimler yapılacaktır. Bu seçimlerde; uğrunda bir nefer olarak çalışmaktan onur duyduğum ve her zamanda onur duyacağım Milliyetçi Hareket Partisinin bir mensubu olarak bu seçimlerde artık elimizi değil, yüreğimizi taşın altına koyarak Kırşehir Milletvekili Aday Adayı olduğumu siz değerli katılımcıların vasıtası ile tüm Kırşehir halkına açıklamak istiyorum.
“Kırşehir’imiz için yapılacak çok şey olduğunu biliyoruz. Ankara, Kayseri, Konya arasında sıkışmışlığımızı nasıl yeneriz diye düşünürken daha yeni il olan yanı başımızdaki Aksaray ve Kırıkkale ekonomik anlamda bizi geçmiş bulunmaktadır. Bu gidişata dur demek ve yatırım ve teşvik noktasında gerekli desteği almamız lazımdır.
“Bugün Kırşehir’imizin en büyük sorunu olan ve gençlerimizi hayata küstüren işsizlik, esnafımızın, çiftçimizin ve hayvancımızın hak ettiği desteği görememesi, ilimizin kalkınmasın da en önemli rolü üstleneceğini düşündüğüm organize sanayimizin sahipsiz bırakılması maalesef ilimizin ekonomik olarak geri kalmışlığının başlıca nedenlerinden biridir.
Kırşehir’imizin ve ülkemizin çözüm bekleyen daha pek çok sorunu vardır. Milliyetçi Hareket Partisi gerek parti programıyla, gerek bu sorunlarla ilgili hedeflediği çözüm önerileriyle gerekse de bünyesinde  bulundurduğu kadrolarıyla tüm bu problemlerin üstesinden gelecek güce sahiptir. Huzuru müjdeleyecek, kavgayı bitirecek, sevgiyi getirecek, yoksulluğu tarihe gömecek ve işsizliği yok edecek olan Milliyetçi Hareket Partisi’dir.
Melanete sur olacağız. Aşamayacaklar. Fitneye ateş olacağız, yanacaklar. Bölünmeye demir yumruk olacağız, sarsılacaklar. Yolsuzluğa, yoksulluğa ve işsizliğe savaş açacağız, yenilecekler. Türkiye’nin her güzelliğine sahip çıkacağız.  Her değerini Cenab-ı Allah’ın bir lütfu olarak görüp bağrımıza basacağız. Her insanını aziz bilip gönlümüzü ve kucağımızı açacağız. Bunları yaparken kuşkusuz önce bir olmalıyız, iri olmalıyız ve diri olmalıyız.
“2015 seçimlerinde bizlere ve dolayısıyla partimize vereceğiniz destek neticesinde görüşü, siyasi tercihi ne olursa olsun tüm Kırşehir halkına ayrım göstermeden hizmete talip olduğumu belirtiyor, bu yolda tüm hemşehrilerimin duasını bekliyorum.
2015 seçimlerinde bizlere ve dolayısıyla partimize vereceğiniz destek neticesinde görüşü, siyasi tercihi ne olursa olsun tüm Kırşehir Halkına ayrım göstermeden hizmete talip olduğumu belirtiyor, bu yolda tüm hemşerilerimin duasını bekliyorum. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Hepinize teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.”
Asaf Kayaoğlu’nun ardından kısa bir açıklama yapan MHP İl Başkanı Arif Ekici, 7 Haziran seçimlerine çok iddialı girdiklerini ve bugüne kadar MHP’den milletvekili sayısının 16’ya ulaştığını söyledi.
Her adaya eşit mesafe olduklarını belirten Başkan Arif Ekici, 2002 yılında 252 bin olan Kırşehir’in nüfusunun 220 binlere düştüğünü de belirterek hedeflerinin iki milletvekili de kazanarak Kırşehir’e en iyi hizmetleri ve yatırımları getireceğini kaydetti.
ASAF KAYAOĞLU KİMDİR?
1970 Mucur doğumlu. İlk ve orta öğrenimimi Kırşehir’de, lise öğrenimimi Nevşehir’de tamamladıktan sonra 1992 yılında Akdeniz Üniversitesinden İnşaat Mühendisi olarak mezun oldu.
1994-1996 Kastamonu Belediyesi ve 1996-2005 yılları arasında Kırşehir Belediyesinde İnşaat Mühendisi ve Fen İşleri Müdürü olarak görev yaptı. 2005 yılından beri Özel sektörde çalışıyor. Evli ve iki çocuk babası.

 YORUMLAR

Toplam 2 yorum bulunmaktadır.

MUSTAFA CAVDAR

Yuce Allah yar ve yardimcin olsun! Insallah Kirsehir den iki milletvekili cikartiriz ve birisi de siz olursunuz.

05.02.2015, 23:21
Özgür ulaş

Allah kalbine göre versin.

10.11.2016, 16:10

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .