Araçlara bakımı unutmayın

Araçlara bakımı unutmayın

09.08.2017

KIRŞEHİR’DE 2017 kışında yaşanan dondurucu soğukların ardından kavurucu sıcakların yaşandığı şu günlerde soğuk havada olduğu gibi sıcak havalarda da araçların bakımlarının yapılması gerektiği hatırlatıldı. Kılıçözü Sanayi Sitesi’nde bozuk yollar nedeniyle araçlar her gün bakım ve tamirden geçerken, aşırı sıcaklarda da filtre bakımlarının mutlaka yaptırılması gerekiyor. Bakım ve tamir noktasında yoğunluğu yaşandığı Kırşehir Kılıçözü Sanayi Sitesi […]

KIRŞEHİR’DE 2017 kışında yaşanan dondurucu soğukların ardından kavurucu sıcakların yaşandığı şu günlerde soğuk havada olduğu gibi sıcak havalarda da araçların bakımlarının yapılması gerektiği hatırlatıldı.
Kılıçözü Sanayi Sitesi’nde bozuk yollar nedeniyle araçlar her gün bakım ve tamirden geçerken, aşırı sıcaklarda da filtre bakımlarının mutlaka yaptırılması gerekiyor.
Bakım ve tamir noktasında yoğunluğu yaşandığı Kırşehir Kılıçözü Sanayi Sitesi oto tamirci ve bakım servis yetkilileri, “Havaların aşırı sıcak olduğu zamanlarda da ehil ustalara bakımlar yaptırılsın. Araç bakımlarında yazın en çok filtreler önem arz ediyor. Hava filtrelerini mutlaka temizletsinler. Lastiklerin hava basınçlarını mutlaka kontrol ettirsinler. Çoğu sürücü kışlık lastikleri çıkartmadı, yazlık lastikleri mutlaka taktırsınlar. Tatile gidecekler mutlaka yola çıkmadan önce çekme halat, takas gibi malzemeleri bulundursunlar. Klima bakımları da gerekli, klima gazlarını mutlaka kontrol ettirsinler. Yetkili servisler veya bu işle uğraşan profesyonel ustalarımız var” açıklamasında bulundular.
(HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .