ANTALYA’DAKİ HEMŞEHRİLERİMİZİN KIRŞEHİR BELEDİYESPOR SEVGİSİ…

ANTALYA’DAKİ HEMŞEHRİLERİMİZİN KIRŞEHİR BELEDİYESPOR SEVGİSİ…

08.01.2019

          Devre arasına Antalya’daki kampta sürdüren  Teknik Direktör Selahattin Dincel, gözetiminde günde çift antrenmanla çalışmalarını sürdüren Kırşehir Belediyespor’u kaldığı otelde Antalya’daki Kırşehir Derneği yöneticileri ve Kırşehirliler ziyaret etti. Antalya’da yaşayan  Kırşehirliler  adına Antalya Kırşehirliler Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (ANT-KIR-DER) Yönetim Kurulu adına Kırşehirspor’da 14 yıl yönetici olarak  hizmet veren  Mustafa […]

          Devre arasına Antalya’daki kampta sürdüren  Teknik Direktör Selahattin Dincel, gözetiminde günde çift antrenmanla çalışmalarını sürdüren Kırşehir Belediyespor’u kaldığı otelde Antalya’daki Kırşehir Derneği yöneticileri ve Kırşehirliler ziyaret etti.
Antalya’da yaşayan  Kırşehirliler  adına Antalya Kırşehirliler Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (ANT-KIR-DER) Yönetim Kurulu adına Kırşehirspor’da 14 yıl yönetici olarak  hizmet veren  Mustafa Altınordu ve ANT-KIR-DER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Levent Zengin, yönetim kurulu üyeleri Süleyman Doğan Erkanlı, Ahmet Gencer, ANT-KIR-DER Basın Yayın Sorumlusu Menderes Atay’dan oluşan heyet Kırşehir Belediyespor  takımının kamp yaptığı olduğu otelde ziyaret ettiler. 
Bu buluşma ile Antalya’da yaşayan Kırşehirli hemşerilerimiz kamp alanına geldiler ve çalışmaların basına ve halka kapalı olduğunun anlaşılması üzere  otel salonunda biraraya gelen Kırşehirliler ANT-KIR-DER Başkanı Ahmet Eroğlu’nun  başarı ve desteklerini ilettiler. 
ANT-KIR-DER Başkan Yardımcısı Levent Zengin teknik heyet ve futbolcularla buluştu ve “gurban olduklarım hoş geldiniz” diyerek takımın çalışmaları hakkında bilgi aldı.  
Zengin, “Maddi yada manevi olarak Antalya’daki Kırşehirli hemşerilerimizin sizin yanınızda olduğunu, bildirmek isteriz. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Kırşehirspor’u daha güzel yerlerde olmasını şehrimizi en güzel şekilde temsil edeceğinize inanmaktayız. Bu sevinci bizlere sizler yaşatacaksınız” diyerek başarılar diledi. 
Kırşehirspor’un çeşitli yönetimlerinde 14 yıl yöneticilik yapan  Mustafa Altınordu  ise, “Ben yıllarca Kırşehirspor’da yöneticilik yaptım. Çok zor bir iştir.  Geçen  yıl şampiyon olarak 3. Lig’e çıkan takımımız bu yıl da mücadele ettiği grubunda ilk yarıyı lider olarak tamamlayarak bizlerin gururu olmuştur. Sizlerle ne kadar gurur duysak azdır. İkinci yarı hazırlıklarını Antalya’da sürdürüyorsunuz. Burada çok çalışıp, güç depolayın ki ligin ikinci yarısında fırtına gibi esin. İnşallah ikinci yarıda daha güzel sonuçlar alacaksınız ve bizleri şampiyonluğa taşıyacaksınız. Ben ve bütün Kırşehirliler sizlere inanıyor ve güveniyoruz.  Teknik heyetimize ve sizlere başarılar diliyoruz.  Kırşehirlilerin sizlere olan güvenini boşa çıkarmayacağınıza, çalışma ve azimle daha güzel yerlere geleceğinize inanıyor,  sizlere şampiyonluk yolunda başarılar diliyoruz” dedi. 
Ziyarette Kırşehir Belediyespor Teknik Direktör Selahaddin Dinçel, Sportif Direktör Salih Eken ve Kulüp Müdürü Murat Aydemir de Antalya’daki Kırşehirlilerin kendilerine ve takımlarına gösterdikleri sevgiye teşekkür ederek, yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgiler verdiler. 
 
  

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .