Antalya bölgesi hakemi kötü bir yönetim gösterdi

Antalya bölgesi hakemi kötü bir yönetim gösterdi

23.10.2017

Pazar günü Ahi Stadı’nda oynanan Kırşehir Belediyespor-Kastamonu İl Özel İdaresispor maçını Antalya bölgesinden Yiğit Kurnaz yönetti. Hakemin taraflı bir yönetim göstermesi yeşil-beyazlı ekibimizin futbolcularını ve taraftarlarını adeta çileden çıkardı. İlk yarısı yeşil-beyazlı ekibimizin 2-0 önde kapattığı maçta hakemler kötü bir yönetim gösterdi. Kırşehir Belediyespor’un bir çok atağını başlamadan kesen, rakibin sert hareketlerine göz yuman hakim […]

Pazar günü Ahi Stadı’nda oynanan Kırşehir Belediyespor-Kastamonu İl Özel İdaresispor maçını Antalya bölgesinden Yiğit Kurnaz yönetti. Hakemin taraflı bir yönetim göstermesi yeşil-beyazlı ekibimizin futbolcularını ve taraftarlarını adeta çileden çıkardı.
İlk yarısı yeşil-beyazlı ekibimizin 2-0 önde kapattığı maçta hakemler kötü bir yönetim gösterdi. Kırşehir Belediyespor’un bir çok atağını başlamadan kesen, rakibin sert hareketlerine göz yuman hakim Yiğit Kurnaz, Kastamonu ekibinden yere düşen her futbolcuya faul yapıldığı gerekçesiyle düdük çaldı.
İkinci yarıya farkı attırmak amacıyla çıkan Kırşehir Belediyespor’u düdükleriyle durduran hakem Yiğit Kurnaz’ın taraflı olduğu gözlemlenirken, yeşil-beyazlılar ikinci yarıda skoru korumak için defansa çekilmek zorunda kaldı.
Kastamonu İl Özel İdaresispor’un 87. Dakikada bulduğu gol sonucu skoru korumak için bütün gücünü ortaya koyan yeşil-beyazlılara tribünden desteği için sık sık anonslar yapıldı. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .