“ANNE-KIZ KAMPTAYIZ!” KAMPI DÜZENLENDİ

“ANNE-KIZ KAMPTAYIZ!” KAMPI DÜZENLENDİ

11.05.2016

ZAMANIN ve şartların dönüştürmeye zorladığı aile anlayışımızı korumak ve kendi inancı ve değerleri doğrultusunda topluma değer katacak bir gençlik için, Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünce birçok proje hayata geçirilmekte. Ailenin kutsallığını, anne, baba ve diğer aile büyüklerine karşı sevgi ve saygı bilincini edinmelerini temin etmek bilincini hayata geçirmek maksadıyla “Anne-Kız Kamptayız!” kampı […]

ZAMANIN ve şartların dönüştürmeye zorladığı aile anlayışımızı korumak ve kendi inancı ve değerleri doğrultusunda topluma değer katacak bir gençlik için, Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünce birçok proje hayata geçirilmekte.
Ailenin kutsallığını, anne, baba ve diğer aile büyüklerine karşı sevgi ve saygı bilincini edinmelerini temin etmek bilincini hayata geçirmek maksadıyla “Anne-Kız Kamptayız!” kampı tertip edildi. “Anne-Kız Kamptayız!” kampı 05-08 Mayıs 2016 tarihleri arasında Kırşehir Kaman Ahi Evran Gençlik ve İzcilik Eğitim Merkezinde gerçekleştirildi.
Kamp süresince, Matrak, Ok atma, Futbol, Voleybol, Bisiklete, Paintbol gibi sportif faaliyetleri düzenlendi.
(Haber-Fotoğraf: Spor Servisi)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .