Ankara’daki Kırşehirliler Mehmet Özhaseki’ye şed kuşattı

Ankara’daki Kırşehirliler Mehmet Özhaseki’ye şed kuşattı

13.02.2019

Ankara’daki Kırşehirliler Federasyonu’nun düzenlediği programda Cumhur İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki’ye Kırşehirli Ankara Milletvekili Hacı Turan tarafından şed kuşatıldı. MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ve MHP Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay ile birlikte Kırşehirliler Federasyonu tarafından düzenlenen programda, Mehmet Özhaseki’ye Ahilik Kültürünün göstergesi olan Şed kuşatıp […]

Ankara’daki Kırşehirliler Federasyonu’nun düzenlediği programda Cumhur İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki’ye Kırşehirli Ankara Milletvekili Hacı Turan tarafından şed kuşatıldı.
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ve MHP Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay ile birlikte Kırşehirliler Federasyonu tarafından düzenlenen programda, Mehmet Özhaseki’ye Ahilik Kültürünün göstergesi olan Şed kuşatıp Ahi Duası yapıldı.
Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hilmi Gökçınar, Mehmet Özhaseki’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı kazanacağına inandığını belirterek, her konuda Özhaseki’ye destek vereceklerini söyledi.
Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Ankaralı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi. Özhaseki, “Ankara’nın Başkent olmasının yanında, Anadolu coğrafyasının dört bir yanından istiklallerini ve istikballerini geleceğe hazırlamak üzere vatandaşların kaynaştığı bir şehir olduğunu” belirtti.
Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Ankara’nın Başkent olmasının yanında, Anadolu coğrafyasının dört bir yanından istiklallerini ve istikballerini geleceğe hazırlamak üzere vatandaşların kaynaştığı bir şehir olduğunu belirtti.
Özhaseki, Federasyon üyelerine hitaben, ülkenin yaşadığı zorluklar ve Ankara için projelerinden bahsetti.(HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .