ANKARA’DAKİ KIRŞEHİRLİ STK BAŞKANLARININ KIRŞEHİR SEVDASI!

ANKARA’DAKİ KIRŞEHİRLİ STK BAŞKANLARININ KIRŞEHİR SEVDASI!

29.09.2017

Ankara’daki Sivil Toplum Kuruluşlarında Başkanlık yapan Kırşehirli hemşerilerimizden oluşan ve adını “Ankara’daki Kırşehirli STK Başkanları” verilen gurubun 5. Aylık toplantısı Ankara Ticaret Odası Meclis Başkan Yardımcısı Zafer Sadıkoğlu’nun ev sahipliğinde Ankara Güloğlu Restorantta gerçekleşti. Ayın Konuğu olarak Kırşehirli Merkez Valilerden Ahmet Altıparmak, Danıştay 4. Dairesi Başkanı Enver Kaya SGK Strateji Başkanı Muhittin Şahin, Prof. Dr. […]

Ankara’daki Sivil Toplum Kuruluşlarında Başkanlık yapan Kırşehirli hemşerilerimizden oluşan ve adını “Ankara’daki Kırşehirli STK Başkanları” verilen gurubun 5. Aylık toplantısı Ankara Ticaret Odası Meclis Başkan Yardımcısı Zafer Sadıkoğlu’nun ev sahipliğinde Ankara Güloğlu Restorantta gerçekleşti.
Ayın Konuğu olarak Kırşehirli Merkez Valilerden Ahmet Altıparmak, Danıştay 4. Dairesi Başkanı Enver Kaya SGK Strateji Başkanı Muhittin Şahin, Prof. Dr. Sadık Ardıç ve Gürbulak Gümrük Bölge Müdürü Osman Bölükbaşı Dara konuk edildi.
Her ay düzenli olarak yapılması planlanan ve Eylül ayında 5.sini düzenlenen toplantıya gelen konukların memnuniyeti Ankara’daki Kırşehirli STK Başkanları oluşumunun ne kadar yerinde bir çalışma olduğunu gösterirken, toplantıya Ankara Ticaret Odası Meclis Başkan Yardımcısı Zafer Sadıkoğlu, Liman – İş Sendikası Genel Başkanı Önder Avcı, Hava İş Sendikası Ankara Şube Başkanı Yasin Özer, Demirciler Odası Başkanı Hayrettin Yıldırım, Kuaförler Odası Başkanı Bülent Erdoğan, Torna ve Tesfiyeciler Odası Başkanı Nuri Kılıç, Ankara Taksiciler Odası Başkan Vekili İzzet Yıldırım, Mermerciler Odası Başkan Vekili İbrahim Kaleözü, Siteler Esnaf ve Kefalet Kooperatif Başkanı Mehmet Tosun, İnternetçiler Odası Başkanı Önder Kaplan, TÜRMOB Denetim Kurul Üyesi Nevzat Akkaya, Noterler Dernek Başkanı Rıfat Ertem, toplantının Sekretaryalığını yapan Mehmet Altıparmak ve toplantının basında yer almasına katkıda bulunan Köyümüz Dalakçı Dergisi editörü Murat Köksal katıldı.
Eylül ayı toplantısına katılan konuklardan Merkez Valilerimizden Ahmet Altıparmak, Danıştay 4. Dairesi Başkanı Enver Kaya SGK Strateji Başkanı Muhittin Şahin, Prof. Dr. Sadık Ardıç ve Gürbulak Gümrük Bölge Müdürü Osman Bölükbaşı Dara “Ankara’da değişik meslek guruplarındaki STK’ların Başkanlık veya Yönetim Kurul Üyeliklerinde yer alan hemşerilerimizin başlatmış olduğu bu çalışmanın düzenli ve seviyeli bir şekilde sürdürüldüğü takdirde çok güzel neticeler alınabileceğini bu oluşumu sağlayanların önemli projelere imza atacaklarını” ifade ettiler.
Grubun sekretaryalığını yapan Mehmet Altıparmak “Ekibimize yeni katılan Murat Köksal kardeşimle birlikte oluşama siyaset karıştırmadan oculuk buculuk yapmadan tüm katılımcıların Kırşehir Sevdalılığı ile geçmişten ders alarak Kırşehir’e ve Kırşehirliye yapılması gereken çalışmaları yapacağız” dedi ve katılımcılara teşekkür etti. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .