Ankara’daki Kırşehirli STK başkanları bir araya geldi

Ankara’daki Kırşehirli STK başkanları bir araya geldi

31.10.2017

Ankara’daki Kırşehirli STK (Sivil Toplum Kuruluşu) başkanları Ekim ayı toplantısında bir araya geldiler. Toplantının bu ay ki konukları Merkez Valisi Ahmet Altıparmak ve Ekonomi Bakanlığı Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Yurdal Şahin oldu. Toplantıya STK Başkanlarından Liman İş Sendikası Genel Başkanı Önder Avcı, ATO Meclis Başkan Yardımcısı Zafer Sadıkoğlu, Noterler Derneği […]

Ankara’daki Kırşehirli STK (Sivil Toplum Kuruluşu) başkanları Ekim ayı toplantısında bir araya geldiler.
Toplantının bu ay ki konukları Merkez Valisi Ahmet Altıparmak ve Ekonomi Bakanlığı Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Yurdal Şahin oldu.
Toplantıya STK Başkanlarından Liman İş Sendikası Genel Başkanı Önder Avcı, ATO Meclis Başkan Yardımcısı Zafer Sadıkoğlu, Noterler Derneği Başkanı Rıfat Ertem, Orta Anadolu Sürücüler Federasyon Başkanı Lokman Yıldırım, Demirciler Odası Başkanı Hayrettin Yıldırım, Mermerciler Odası Başkan Vekili İbrahim Kaleözü, Hava İş Sendikası Ankara Şube Başkanlarından Yasin Özer, Doğan Döküm A.Ş. Sahibi Tolga Doğan, Ekim ayı toplantısına ev sahipliği yapan Torna ve Tesfiyeciler Odası Başkanı Nuri Kılıç, Toplantıların Sekretaryalığını yapan Mehmet Altıparmak ve Murat Köksal katıldılar.
Toplantıda yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .