Ankara’da Kırşehirliler için güç birliği toplantısı yapıldı

Ankara’da Kırşehirliler için güç birliği toplantısı yapıldı

24.08.2017

Ankara’daki Kırşehirli sivil toplum kuruluşlarının başkanları 4. kez bir araya gelerek, güç birliği konusunda görüş alışverişinde bulundular. Ankara’daki değişik sivil toplum kuruluşlarında başkanlık veya yönetim kurul üyeliği görevlerinde bulunan Kırşehirli hemşerilerimizin bir araya gelerek oluşturduğu ve adını “Ankara’daki Kırşehirli STK Başkanları” verdikleri gurubun 4. Aylık toplantısı Türkiye Perakendeciler Federasyon Başkanı ve aynı zamanda Ankara’nın muhtelif […]

Ankara’daki Kırşehirli sivil toplum kuruluşlarının başkanları 4. kez bir araya gelerek, güç birliği konusunda görüş alışverişinde bulundular.
Ankara’daki değişik sivil toplum kuruluşlarında başkanlık veya yönetim kurul üyeliği görevlerinde bulunan Kırşehirli hemşerilerimizin bir araya gelerek oluşturduğu ve adını “Ankara’daki Kırşehirli STK Başkanları” verdikleri gurubun 4. Aylık toplantısı Türkiye Perakendeciler Federasyon Başkanı ve aynı zamanda Ankara’nın muhtelif semtlerinde 84 adet Altunbilekler Marketler zincirinin sahibi olan Mustafa Altunbilek’in Ostim Uzay Caddesi’nde yine kendisine ait Altunbilek Sofrası’nda ev sahipliğinde yapıldı.
Ayın Konukları olarak 23. Dönem Kırşehir Milletvekili Metin Çobanoğlu, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’ndan hemşerilerimiz 1. Hukuk Müşaviri Suavi Önal ve Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetim Genel Müdürü Ahmet Erdal ve Ahi Televizyon İmtiyaz sahibi Hasan Eraslan, Ankara Ticaret Odası Meclis Başkan Yardımcısı Zafer Sadıkoğlu, Hava İş Sendikası Ankara Şube Başkanı Yasin Özer, Orta Anadolu Sürücüler Federasyon Başkanı Lokman Yıldırım, Demirciler Odası Başkanı Hayrettin Yıldırım, Ankara Kuaförler ve Güzellik Salonları Odası Başkanı Bülent Erdoğan, Torna ve Tesfiyeciler Odası Başkanı Nuri Kılıç, Tuhafiyeciler Odası Başkanı Raşit Kanık, Mermerciler Odası Başkan Vekili İbrahim Kaleözü, İnternetçiler Odası Başkanı Önder Kaplan ve TÜRMOB Denetim Kurul Üyesi Nevzat Akkaya, Kır-Der Kadın Kolları Başkanı Gül Koyuncu, Köyümüz Dalakçı Dergisi Editörü aynı zamanda Ahi Medya’nın sahibi Murat Köksal katıldı.
Her ay düzenli olarak yapılması planlanan ve dördüncüsü gerçekleştirilen toplantıya Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nda üst düzey görevlerde bulunan hemşerilerimiz Suavi Önal ve Ahmet Erdal, hemşerilerimizle bir arada bulunmanın memnuniyetini yaşadıklarını ifade ederken, kendilerine gelen bu daveti almaktan ve burada beraber olmaktan çok mutlu olduklarını ve ayrıca bu vesileyle bizleri tanıyan ve bize gelen her hemşerilerimize yardımcı olmayı kendilerine görev bildiklerini bildirdiler.
23. Dönem Kırşehir Milletvekili Metin Çobanoğlu’da “Ankara’da kendi gayretleri ile değişik STK Başkan ve Yönetim kurul Üyeliğinde bulunan hemşerilerimizi tebrik ederken bu birliktelik sayesinde bu sayının artmasının mümkün olacağını belirterek bu tip toplantıları önemsediğini vurguladı.
AHİ Televizyon İmtiyaz Sahibi Hasan Eraslan ise, Ankara’da oluşan bu birlikteliği takip ettiklerini ve toplantı haberlerine Ahi Televizyonda yer vererek Kırşehir kamuoyunu bilgilendirdiklerini ve bu birlikteliğin devamı halinde daha güzel işlere imza atılacağını ümit ettiğini bildirdi.
Toplantıyı organize eden ve grubun sekretaryalarını yapan Mehmet Altıparmak ise “Aylık rutin hale getirdiğimiz bu toplantılarımızdaki STK görev alan hemşerilerimizin sayılarını giderek artırmayı hedef edindik. Yaklaşan Kurban Bayramı nedeni ile ve mazeretleri nedeni ile bu ayki toplantımıza da bazı STK Başkanlarımız katılamamışlardır. Ancak birlik ve beraberliğimizin sürekli olmasını el birliği ile sağlamayı hedefliyoruz. Katılımcılara Her toplantımıza değişik kamu kuruluşlarında görev alan üst düzey hemşerilerimizi bir araya getirmeye devam edeceklerini” ifade etti. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .