Osman Bölükbaşı’nın 33 yıl önceki Kırşehir ziyareti

Osman Bölükbaşı’nın 33 yıl önceki Kırşehir ziyareti

13.03.2015

Türk siyasetinin duayeni, büyük Türk milliyetçisi, Anadolu’nun yeleli aslanı Osman Bölükbaşı siyaseti bırakıp köşesine çekildikten sonra 1980 darbesinin hemen ardından 1982 yılında Kırşehir’e gelmiş ve Kervansaray Oteli’nde bir grup hemşehrimizle buluşmuştu. Yukarıda anılarda kalan fotoğraf o günlere ait. Fotoğrafta sol baştaki Osman Bölükbaşı’nın yeğeni Ali Türkmenoğlu, onun yanındaki ise 40 yıl Kırşehir’de kadın doğum hastalıkları […]

Türk siyasetinin duayeni, büyük Türk milliyetçisi, Anadolu’nun yeleli aslanı Osman Bölükbaşı siyaseti bırakıp köşesine çekildikten sonra 1980 darbesinin hemen ardından 1982 yılında Kırşehir’e gelmiş ve Kervansaray Oteli’nde bir grup hemşehrimizle buluşmuştu.

Yukarıda anılarda kalan fotoğraf o günlere ait.
Fotoğrafta sol baştaki Osman Bölükbaşı’nın yeğeni Ali Türkmenoğlu, onun yanındaki ise 40 yıl Kırşehir’de kadın doğum hastalıkları uzmanı olarak hizmet verdikten sonra geçen yılın sonlarında yaş haddinden emekli olan Dr. Erdal Ahat.
Erdal Ahat’ın hemen yanındaki hemşehrimiz ise Osman Bölükbaşı. Onun yanındaki gözlüklü ise Kırşehir eski belediye başkanı Dr. Cahit Gürses.
Gürses’in yanındaki ise halen İstanbul’a yerleşen işadamı hemşehrimiz Canpolat Kımçak, onun yanındaki ise Kervansaray Oteli’nin sahibi Galip Coşkuntuna. Ayaktakilerden sağ baştaki de İsa Doğangün.
33 yıl önce çekilen bu fotoğrafta hemşehrimiz Osman Bölükbaşı ile Galip Coşkuntuna bugün aramızda yoklar. Kendilerine Allahtan rahmet, diğer hemşehrilerimize da sağlıklar diliyorum. ŞGYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .