“ANADOLU’NUN PARLAYAN YILDIZI KIRŞEHİR’E HİZMET ETMEK ONURDUR”

“ANADOLU’NUN PARLAYAN YILDIZI KIRŞEHİR’E HİZMET ETMEK ONURDUR”

17.12.2018

Vatandaşları güveni sayesinde Kırşehir’in gelişmesini sağladıklarını açıklayan Başkan Bahçeci: “ANADOLU’NUN PARLAYAN YILDIZI KIRŞEHİR’E HİZMET ETMEK ONURDUR” Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 10 yılda kimsenin hayal edemediği pek çok projeleri hayata geçirerek, Kırşehir’in kaderini değiştirdiklerini açıkladı. Kırşehir halkının destekleri ile Kırşehir’de birçok hayali gerçeğe dönüştürerek, ötelenen hizmetleri tamamlamak adına ellerini taşın altına koyduklarnını bunu başardıklarını ifade eden […]

Vatandaşları güveni sayesinde Kırşehir’in gelişmesini sağladıklarını açıklayan Başkan Bahçeci:

“ANADOLU’NUN PARLAYAN YILDIZI KIRŞEHİR’E HİZMET ETMEK ONURDUR”

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 10 yılda kimsenin hayal edemediği pek çok projeleri hayata geçirerek, Kırşehir’in kaderini değiştirdiklerini açıkladı.
Kırşehir halkının destekleri ile Kırşehir’de birçok hayali gerçeğe dönüştürerek, ötelenen hizmetleri tamamlamak adına ellerini taşın altına koyduklarnını bunu başardıklarını ifade eden Başkan Yaşar Bahçeci, “Anadolu’nun parlayan yıldızı Kırşehir’e hizmet etmek benim için en büyük onur kaynadığıdır” dedi.
Modern ve planlı şehirleşmenin en başarılı örneklerini ortaya koyan Kırşehir Belediyesi, her alanda aktif bir rol üstlenerek halkın sorunlarına çözüm olmaya devam ediyor. Kırşehir’de 10 yıldır gönüllere giren Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, partisinin kendisini üçüncü kez aday yapmasının da kendisi için büyük onur kaynadığı olduğuna dikkati çekti.
Göreve geldiği ilk günden itibaren Kırşehir 2009 yılından 2018 yılına kadar değişim rüzgârını estiren Başkan Bahçeci, azmi ve çalışkanlığıyla dikkat çekiyor.
Gece-gündüz demeden çalışan ve Kırşehir’de fark yaratan projelere imza atan Başkan Bahçeci, “Klasik belediyecilik anlayışının ötesinde vatandaşlarımıza en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak için durmadan çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın bize olan güveni ve desteği sayesinde Kırşehir’in gelişmesini ve kalkınmasını sağladık. Ulaşımdan eğitime, altyapıdan yeşil alanlara, kültürden sosyal projelere kadar farklı alanlarda hizmetler sunuyoruz. İnsan odaklı belediyecilik anlayışını savunuyoruz. Kırşehir halkının yaşam kalitesini ileri seviyeye taşımak için çalışıyoruz ve önümüzdeki dönemde çalışmalarımız durmadan devam edecek” diye konuştu.
“Bizler bu şehre hizmet etmekle mükellefiz” diyen Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Bizim bütün çalışmalarımızın temelinde Kırşehir’in daha güzel ve modern bir yapıya bürünmesi var. Bizi göreve getiren halkımızın güvenini ve desteğini boşa çıkarmamak için her gün daha fazla çalışmamız gerekiyor. Yoğun belediye çalışmalarımıza rağmen; halkımızla iç içe olmaya özen gösteriyoruz. Onların talepleri doğrultusunda hareket ediyoruz” ifadelerini kullandı.
“Çok çalışmak bizim bu şehre karşı sorumluluğumuzdur” diyen Başkan Bahçeci, şöyle devam etti:
“Kırşehir Belediyesi’ndeki çalışma arkadaşlarımızla sürekli istişare ediyoruz. Hizmet ve projelerimizi değerlendirme toplantılarında görüşerek; daha iyi nasıl hizmet edebiliriz sorusuna cevap arıyoruz. 10 yılda şehrimize önemli hizmetleri birlikte kazandırdık. Birçok hayali gerçeğe dönüştürerek, ötelenen hizmetleri tamamlamak adına elimizi taşın altına koyduk. Yeri geldi Kırşehir’imizi şantiye alanına dönüştürdük. Yeri geldi kültürel programlarla halkımızla beraber eğlendik. Ama bir şeyi hep yaptık, çok çalıştık. Mesai mefhumu gözetmeksizin, gece-gündüz bu kadim şehre hizmet ettik. Yapılmaz denen ne varsa üzerine kararlılıkla giderek yapıyoruz. Bundan sonraki süreçte de Kırşehir’imize hak ettiği hizmetleri, yeni projeleri kazandırmak için çalışacağız.” (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .