“Amigo Halil,Ben de varım” dedi

“Amigo Halil,Ben de varım” dedi

06.07.2017

BÖLGESEL Amatör Ligi’nde (BAL) mücadele edecek olan Yeşil Kırşehirspor’un son dönemlerdeki sahip olmasının ardından yurt dışındaki gurbetçiler, il dışındaki Kırşehirliler ve kentimizde yaşayan halkın yeşil-beyazlı kulübe Halil Kurt’un Başkan olmasını istedikleri, bunun üzerine Kurt’un adaylığını açıkladığı bildirildi.Sosyal medyada bomba etkisi yaratan bu haberin ardından Tribün Lideri Halil Kurt ise Facebook hesabından açıklama yaparak, bu görevi […]

BÖLGESEL Amatör Ligi’nde (BAL) mücadele edecek olan Yeşil Kırşehirspor’un son dönemlerdeki sahip olmasının ardından yurt dışındaki gurbetçiler, il dışındaki Kırşehirliler ve kentimizde yaşayan halkın yeşil-beyazlı kulübe Halil Kurt’un Başkan olmasını istedikleri, bunun üzerine Kurt’un adaylığını açıkladığı bildirildi.Sosyal medyada bomba etkisi yaratan bu haberin ardından Tribün Lideri Halil Kurt ise Facebook hesabından açıklama yaparak, bu görevi layıkıyla ve şerefiyle şartlı olarak yerine getireceğini ifade etti.

Yine bilindiği gibi Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ticaret Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Esnaf Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk’ün gözlemleri çerçevesinde Kırşehirspor’u mülkü amirlerinin direktifleri nezdinde yürütüleceğini açıkladı.

Halil Kurt, hiç kimseden bir şey beklemeksizin önce Kırşehir halkının duaları ile yola çıkacaklarını, akabinde memleketin öz çocukları, nüfus cüzdanında Kırşehir yazan veya yazmayıp burada ikamet eden yetenekli memleket çocuklarını sahaya sürerek nasıl yapılacağını herkese net bir şekilde göstereceklerini belirten Halil Kurt “Bu pırlanta gibi yiğitlerimizin yanlarına anaç diye tabir edilen 4 adet piyasada etiket değeri yüksek olan ağabey niteliğinde futbolcular getirip, üzerine de yerli teknik adam hamlesi yapılarak bu düzen ile start alıp yeşil zeminde mücadelemizi teşkil edeceğiz. Bunun üzerine 12 adam vazifesi yapan güç birliğini arkamıza alarak RABBİMİN izni ile mayada tutarsa kesinlikle şampiyon olacağız. Doğru planlama içerisindeyiz. Kentimizi yönetenlerden hiçbir menfaat ve çıkar gözetmeden maddi beklenti içerisine girmeden bu işi adam gibi şampiyonluğa oynanacağını bütün Türkiye’ye göstereceğiz” dedi.

Özellikle Almanya, Hollanda’da ve çevre ülkelerde ayrıca ülkemizin dört bir köşesinde yaşayan yeşil-beyazlı taraftarlar de sosyal medyada yaptıkları açıklamada Halil Kurt’a destek vererek “Bu takımın hakkından sen gelin. Bu işin dibinde yetiştin. Bizim yüzümüz ancak sen güldürürsün” açıklamasında bulundular. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .