Amatör küme takımları yemekte bir araya geldi

Amatör küme takımları yemekte bir araya geldi

12.10.2017

KIRŞEHİR 1.Amatör Küme Futbol Ligi 2017-2018 Futbol sezonu öncesi Kulüp Başkanları Ağalar Konağında bir araya geldi. Ağalar Konağında gerçekleştirilen toplantıya, Kırşehir Amatör Spor Kulüpler Federasyonu (ASKF) Başkanı Kazım Kaya, ASKF Genel Sekreteri Yaşar Nuransoy, Kırşehir Futbol İl Temsilcisi Rıfat Beyazıt, Kırşehir İl Hakem Kurulu Vekili Turgut Akbaş ve lige katılacak olan 7 takımın kulüp başkanları […]

KIRŞEHİR 1.Amatör Küme Futbol Ligi 2017-2018 Futbol sezonu öncesi Kulüp Başkanları Ağalar Konağında bir araya geldi.
Ağalar Konağında gerçekleştirilen toplantıya, Kırşehir Amatör Spor Kulüpler Federasyonu (ASKF) Başkanı Kazım Kaya, ASKF Genel Sekreteri Yaşar Nuransoy, Kırşehir Futbol İl Temsilcisi Rıfat Beyazıt, Kırşehir İl Hakem Kurulu Vekili Turgut Akbaş ve lige katılacak olan 7 takımın kulüp başkanları ve idarecileri katıldı.
Yapılan toplantıda Amatör Küme Futbol Ligi’nde fikstür çekimi 20 Ekim’de yapılırken, maçlar ise 4-5 Kasım’da oynanacak.
Yeni Çayağzıspor, 1969 Kırşehirspor, Atak Gençlikspor, Mucurspor, Yabanlıspor, Yeşil Kamanspor ve Özbağspor’un katılımıyla toplam 6 takım mücadele edecek.
Maçların ve fikstür tarihlerinin belli olmasının ardından bu sene Halit Kılıç’ın yerine görevi devralan Futbol İl Temsilcisi Hakan Koçak, Tertip Komitesi Çayağzıspor’dan Tuncer Altaş, Mucurspor’dan Zafer Özbek ve Yabanlıspor’dan Orhan Işık, Yedeklerde ise Yeşil Özbağspor’dan Emin Korkut, Kamanspor’dan Nedim Kaya ve Atak Gençlikspor’dan Fatih Yavuz’dan oluştu.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği’nde (TÜFAD) ise Asıl Üye, Ömer Filiz Gök, Turgut Akbaş’tan oluşurken, Yedek Üyelerde ise Rıfat Beyazıt, Deniz Koça, Yaşar Nuransoy’dan oluştu.
(HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .