Alper Toyran Ak Parti Kaman Belediye Başkan aday adayı

Alper Toyran Ak Parti Kaman Belediye Başkan aday adayı

22.11.2018

Ankara’daki Kamanlı hemşehrilerimizden Alper Toyran, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimlerinde AK Parti’den Kaman Belediye Başkanlığına aday adayı oldu. Kaman AK Parti İlçe Başkanlığına giderek İlçe Başkanı Necati Çolak’a aday adaylığı başvurusunda bulunduktan sonra Kaman’daki esnafı ve halkı ziyaret eden Alper Toyran adaylık gerekçesini açıklarken şunları söyledi: “Ben Kaman’da doğdum, büyüdüm. İşim gereği […]

Ankara’daki Kamanlı hemşehrilerimizden Alper Toyran, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimlerinde AK Parti’den Kaman Belediye Başkanlığına aday adayı oldu.
Kaman AK Parti İlçe Başkanlığına giderek İlçe Başkanı Necati Çolak’a aday adaylığı başvurusunda bulunduktan sonra Kaman’daki esnafı ve halkı ziyaret eden Alper Toyran adaylık gerekçesini açıklarken şunları söyledi:
“Ben Kaman’da doğdum, büyüdüm. İşim gereği her ne kadar bugün Ankara’da yaşasam da gönlüm her zaman Kaman’da ve sizlerle. Kamanımızın sorunlarını çok iyi biliyorum ve bunu çözümlemek ve sizlere daha güzel hizmetler verebilmek amacıyla Kaman Belediye Başkanlığına aday adayı oldum. Partim bana bu görevi verir ve seçimlerde sizlerin desteği ile seçilirsem Kamanımızın yıllardır çözümlenemeyen tüm sorunlarını çözmeye talibim” dedi.
Kaman’ın son yıllarda iktidarla birlikte olamadığı için hizmet ve yatırımlardan hak ettiği nasibini alamadığı için belediye ile ilgili sorunlarının arttığını da ifade eden Alper Toyran, 31 Mart yerel seçimlerinde Kaman halkının bu kez AK Partili bir belediye başkanını iş başına getireceğine inandığını sözlerine ekledi. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

muallim

necatiye oy verelimde HACELİNİN Uşağı yönetsin de mi

23.11.2018, 9:42

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .