Ali Koç’la Eğitim Söyleşisi düzenlendi

Ali Koç’la Eğitim Söyleşisi düzenlendi

06.04.2015

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği “Ali Koç’la Eğitim Söyleşisi” Cumartesi günü 18.30’da İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Salonu’nda gerçekleştirildi. Eğitimpedia İnternet Sitesi’nin sahibi, ülkemizin birçok yerinde çocuk eğitimi üzerine söyleşi gerçekleştiren, eğitimci- yazar hemşehrimiz Ali Koç, söyleşide, çocuk eğitimi üzerine, alışılagelmiş anlayışlar dışında farklı bir eğitim sürecinin nasıl gerçekleştirilmesi gerektiği konusunda bilgiler verdi. Ticaret […]

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği “Ali Koç’la Eğitim Söyleşisi” Cumartesi günü 18.30’da İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Salonu’nda gerçekleştirildi.

Eğitimpedia İnternet Sitesi’nin sahibi, ülkemizin birçok yerinde çocuk eğitimi üzerine söyleşi gerçekleştiren, eğitimci- yazar hemşehrimiz Ali Koç, söyleşide, çocuk eğitimi üzerine, alışılagelmiş anlayışlar dışında farklı bir eğitim sürecinin nasıl gerçekleştirilmesi gerektiği konusunda bilgiler verdi.

S+ûYLE+ަ- 2 copy

Ticaret ve Sanayi Odası olarak, ‘Sosyal Sorumluluk Projeleri’ kapsamında farklı birçok alanda faaliyet gerçekleştiriyor.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir’in eğitim alanında Türkiye genelinde gerçekleştirmiş olduğu başarının kendilerini gururlandırdığını ve bu anlamda Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu başarıya bir katkı sunmak amacıyla böyle bir söyleşi gerçekleştirdiklerini ifade etti.
Program sonunda yaptığı konuşmada, İstanbul’da yaşayan ve eğitim konusunda önemli çalışmalar gerçekleştiren eğitimci-yazar hemşehrimiz Ali Koç’la Kırşehir’de söyleşi gerçekleştirdiklerini ve bundan sonra da, Kırşehir dışında yaşayan ve farklı alanlarda birçok başarıya imza atmış hemşehrilerimiz Ali Koç ile ilimizde buna benzer etkinlikler gerçekleştireceklerini belirten Selahattin Ekicioğlu, Ali Koç’a teşekkür etti.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .